UWAGA!

Wyjaśnienie

W artykule zatytułowanym „Elbląg chce do EURO 2012” znalazła się błędna informacja dotycząca atutów Elbląga w staraniach o utworzenie Centrum Pobytowego.

Prezydent Henryk Słonina na spotkaniu z dziennikarzami informował, że 13 lutego złoży w Ministerstwie Sportu i Turystyki wniosek o to, by w Elblągu powstało jedno z Centrów Pobytowych dla drużyn biorących udział w EURO 2012. Zaznaczył, że miasto ma duże szanse na przyznanie statusu takiego Ośrodka ze względu na bardzo dobre skomunikowanie z Gdańskiem i bliskość gdańskiego lotniska. Zgodnie bowiem z wymogami UEFA Centrum Pobytowe musi być usytuowane w odległości nie większej niż jedna godzina jazdy autokarem od lotniska, które obsługuje samoloty powyżej 100 pasażerów. Nie było więc mowy o lotnisku Elbląskiego Aeroklubu, gdyż takie nie są przez UEFA w ogóle brane pod uwagę.
Biuro Prasowe Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Sven No i teraz wszystko jasne. W tamtym artykule nie było to sprecyzowane. :)
 • W elblągu bedziemy gościc reprezentacje Brazylii; D
 • w godzinę z Elbląga do lotniska w Gdańsku autokarem? hmm
 • Panie Słonina kończ waść wstydu oszczędż marazm jaki jest w Elblągu to jest pana zasługa był okres pewnego ożywienia ale teraz pozostała tylko rutyna czas na zmiany na nowy powiew entuzjazmu to może zrobić tylko nowy człowiek.
 • No jakby Policja wyczyściła drogę i autobus jechałby średnio 100 km/h to możeby i dojechał w godzinę z Rębiechowa do Elbląga!; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  frustrat(2008-02-14)
 • Ale jaki nowy człowiek? Jakies propozycje? Jaki marazm? Bez przesady. .. Zamiast cieszyc sie i wspomagac, to sami zioniecie nuda i malkontenctwem. ..
 • Pomysł dobry. Tylko w 1h autokarem z Rębiechowa do Elbląga. Pracuję w Gdańsku Wrzeszczu i 55-1h05 to dobry czas niezależnie od tego czy jedzie się 100km/h czy też 140km/h. Na Podwalu i Okopowej i tak jest korek ok. godz. 9.00. Może przez Pruszcz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Reuters.(2008-02-14)
 • do JWP. " hekra" jeśli w Elblągu jest marazm to radzę JWP spojrzeć na inne miasta i miasteczka naszego regionu, . Drugi punkt tego zagadnienia to mamy gos[podarkę rynkowa i Prezydent Miiasta mo. że tylko stwarzać waruki do rozwoju a nie odpowiadfać za ich brak.
 • No, chyba większej dziury jak Elblag to już w naszym regionie nie ma. Cóż, w kasie miejskiej pustki, a przetargów, które by mogły wygrać większe koperty nie ma. No to mus szukać pieniędzy w inny sposób. A nóż widelec trafi się euro?? A 2012 euro to już jakaś jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  eurocent(2008-02-14)
 • Nie jestem przekonana czy nasze miasto nadaje się do tak ważnej imprezy i czy jest w stanie gościć tak licznych ważnych gości, ale pan Henryk Słonina jest bardzo dobrym prezydentem. Uważam, że Elbląg dobrze się rozwija i pewne szanse ma. Co z tego wyjdzie- zobaczymy.
Reklama