UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wymyśl pomysłowe hasło

2019-10-21
Aktualizowany 2019-10-22 09:38
 
Elbląg, Wymyśl pomysłowe hasło

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu ogłasza konkurs na najbardziej pomysłowe hasło, które ma promować warmińsko-mazurski wolontariat Korpusu Solidarności.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu realizuje Program wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego - „Korpus Solidarności”. Korpus Solidarności to pierwszy w Polsce, w tak dużej skali program wolontariatu systematycznego, długoterminowego, wspierający wolontariuszy i angażujący organizacje pozarządowe. Ma przyczynić się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wypracowanie i wdrożenie rozwiązań, które będą ułatwiać i zachęcać do systematycznego oraz długoterminowego angażowania się obywateli w wolontariat.

Aktywność wolontariacką napędzają wartości takie jak szacunek, uczciwość, solidarność międzyludzka, koleżeństwo, patriotyzm, odpowiedzialność, dbałość o dobro wspólne i rozwój. Taka prezentacja postaw powinna skutkować promocją wolontariatu, zachęcać do wstąpienia w szeregi wolontariuszy Korpusu Solidarności, spowodować, że z ich pomocy będą korzystać także inne środowiska i grupy społeczne zainteresowane współpracą. Chcemy mówić głośno o tym, co nas łączy! – zarażać obywatelską postawą.

Dlatego też zachęcamy wszystkich do stworzenia wyjątkowego hasła, które będzie określało i promowało warmińsko-mazurski wolontariat Korpusu Solidarności.

Więcej o Korpusie Solidarności znaleźć można na stronie: korpussolidarności.gov.pl , wszelkie informacje uzyskać też można pod numerem telefonu 55 235-18-85.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj.

Kapituła konkursu złożona z 5 osób nagrodzi 3 najbardziej kreatywne hasła.

Zgłoszenia w wersji papierowej lub elektronicznej przyjmowane są do 31 października do godz. 16 w biurze Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu  przy ul. Związku Jaszczurczego 17 p.26., 82-300 Elbląg, e-mail: wolontariat@centrumelblag.pl, z dopiskiem: „Konkurs na hasło promujące warmińsko-mazurski wolontariat Korpusu Solidarności”

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wojewódzkiej Gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, która odbędzie się 6 grudnia w Olsztynie.

Laura Mickiewicz, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama