UWAGA!

Wypadek na drodze nr 22

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 22
  komentarze
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Wypadek na drodze nr 22
fot. Anna Dembińska

Przed godziną 20 doszło do wypadku na trasie nr 22 na wysokości Kamiennika Wielkiego. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, dwie osoby zostały poszkodowane. Droga na czas pracy służb była zablokowana. Zobacz zdjęcia.

Na miejsce zdarzenia przybyła policja, strażacy z JRG 1, OSP Milejewo oraz zespoły ratownictwa medycznego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osobowym volkswagenem z Elbląga w kierunku Braniewa podróżował 25-latek i z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas, gdzie uderzył w prawidłowo jadący pojazd ciężarowy.

- W samochodzie osobowym znajdowała się osoba, która w wyniku uderzenia została w nim zakleszczona. Ze względu na duże zniszczenia pojazdu musieliśmy użyć sprzętu hydraulicznego, usunąć dach pojazdu, żeby wydobyć mężczyznę. Osoba ta została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, ma cały czas zachowane czynności życiowe - mówił pracujący na miejscu zdarzenia strażak.

25-latek w szpitalu zostanie przebadany na obecności alkoholu w organizmie. Kierowca pojazdu ciężarowego również został zabrany do szpitala. Droga na czas pracy służb była zablokowana.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama