UWAGA!

Wypłyń w rejs z rybakiem

 Elbląg, Wypłyń w rejs z rybakiem
(fot. nadesłana)

Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą, wędkarską przygodę zapraszamy na wyjątkowe wyprawy po Zalewie Wiślanym! Nocne wyprawy węgorzowe, połowy sandacza czy okonia na nowoczesnym jachcie motorowym, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających wędkarzy. Proponujemy również rejsy z Suchacza do Krynicy Morskiej. W ten sposób unikniecie ulicznych korków i w 20 minut dopłyniecie do celu.

Nasza rodzina zajmuje się rybołówstwem od pięciu pokoleń. Jest to główna działalność: połów i sprzedaż bezpośrednia ryb. W naszej flocie mamy do dyspozycji trzy nowoczesne łodzie rybackie, którymi pływamy na Zalewie Wiślanym i po Morzu Bałtyckim. Poławiamy głównie dorsze, flądry, łososie, leszcze, sandacze, okonie i węgorze.
       W sezonie letnim dodatkowo zajmujemy się wyprawami wędkarskimi oraz rejsami turystycznymi. W tym roku do naszej floty dołączył nowy, 10-osobowy jacht motorowy Mery Fisher 795 w specyfikacji Merlin. Proponujemy więc wycieczki rekreacyjne po Zalewie Wiślanym. Zabierzemy Was w najpiękniejsze, mało znane miejsca. To doskonała oferta dla rodzin z dziećmi i ludzi, którzy szukają nowych, wyjątkowych przeżyć.

  Elbląg, Mieszko Gotkowski: Nasza rodzina zajmuje się rybołówstwem od pięciu pokoleń
Mieszko Gotkowski: Nasza rodzina zajmuje się rybołówstwem od pięciu pokoleń (fot. nadesłana)

Nasze doświadczenie jest najlepszym gwarantem bezpieczeństwa. Przepłynęliśmy ponad milion kilometrów na wodach Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego. To tak, jak okrążyć Ziemię 25 razy! Znamy każdy piękny zakątek akwenów i najlepsze miejsca połowowe.
       Po wcześniejszym ustaleniu terminu tel,: 534-777-714 i 501-702-724, zapraszamy na niepowtarzalne, bezpieczne i wyjątkowe rejsy.
      
       Więcej na temat oferty oraz cennika można znaleźć na stronie internetowej: przygodahorn.pl.
      
      


      
      
      
       ------------artykuł promocyjny-----------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama