UWAGA!

XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

2014-03-06
Aktualizowany 2014-03-26 14:35

27 i 28 marca 2014 roku w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu odbędą się XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych, na które, jak co roku, zaproszeni zostaną przedstawiciele władz miasta oraz elbląskich placówek oświatowych i firm. Co roku Targi goszczą około 2000 zwiedzających.

Organizatorami XII Elbląskich Targów Szkół Ponadgimnazjalnych są: Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu. Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się 27 marca o godz. 10.00. Zwiedzających zapraszamy w dniach 27 marca (w godz.11.00 – 16.30) i 28 marca (w godz. 9.00 – 14.00) do siedziby Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu.
       Głównym celem organizatorów targów jest umożliwienie wszystkim szkołom ponadgimnazjalnym zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej w jednym miejscu. Targi adresowane są głównie do tegorocznych absolwentów gimnazjów oraz ich rodziców, którzy stoją przed jednym z najważniejszych wyborów życiowych. Przedstawiciele poszczególnych placówek zaprezentują swoją ofertę edukacyjną oraz poinformują o warunkach rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2014/2015.
       Targi Szkół Ponadgimnazjalnych są jedyną imprezą tego typu w mieście. Co roku goszczą około 2000 zwiedzających.
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama