UWAGA!

Z Fidelitas po zdrowie

Elbląg, Z Fidelitas po zdrowie

Stowarzyszenie „Fidelitas” zaprasza wszystkich elblążan na VI Rajd Rowerowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (9 września). Uczestnicy pokonają ok. 70 km.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Onkologii w Elblągu „Fidelitas” chce m.in. w ten sposób podkreślić rolę sportu i rekreacji w profilaktyce zdrowotnej. Warto przypomnieć, że uczestnikami dotychczasowych rajdów były również osoby, które wyszły zwycięsko z walki z chorobami nowotworowymi.
       Rajd "Z Fidelitas po zdrowie" z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dużą grupę wśród uczestników stanowią zaawansowani rowerzyści, trasa zostanie więc wydłużona do ok. 70 km. Będzie też wiele niespodzianek i nagród, w tym nagroda główna - rower.
       Rajd rozpocznie się 9 września o godz. 11 na Placu Kazimierza Jagiellończyka (zbiórka o godzinie 10). Trasę rajdu zabezpieczą organizatorzy oraz policja. Policjanci uprzedzają, że w związku z rajdem w niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie do Fromborka.
       Warto zgłaszać się już teraz, gdyż ze względów bezpieczeństwa wydanych zostanie 500 numerów startowych i tyle osób będzie mogło wziąć udział we wspólnej zabawie. Zgłaszać się można drogą internetową, wypełniając formularz znajdujący się na stronie internetowej Stowarzyszenia „Fidelitas”. Wpisowe - 10 zł.Tam też można znaleźć wszystkie dodatkowe informacje, regulamin rajdu ( który warto przeczytać) i mapki tras.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Znów trzeba będzie rano wyjechać zanim zablokują drogi. ..
 • do tego wyzej, a co do kosciola samochodem bedziesz jechal? mozesz sie raz przejsc z buta, albo pojsc na pozniejsza msze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  turban(2012-09-04)
 • dlaczego nie wspomniano o wpisowym w wysokości 10 zeta, myślę, że informacja jest istotna, bo wpisowego należy dokonać na konto wcześniej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ciekawski(2012-09-05)
 • Odcinek Pogrodzie-Braniewo zupełnie nieprzemyślany moim zdaniem. Można go było znacznie ciekawiej zaplanować unikając przejazdu w tą i z powrotem tą samą trasą. Jest wiele możliwości na tym odcinku.
Reklama