UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hah Elblag nie ma walorów bo miasto zostało zniszczone gospodarczo, a kultura sama się nie wyżywi i nie a co się dziwić że ludzie stad wyjeżdzają bo co tutaj mamy? Chyba jesteś młoda nie masz jeszcze 25 lat i mało widziałeś albo jesteś naiwny! To że z elblaga wywodzą się zdolni ludzie to wiadomo od 50 lat i nie tylko w elblagu tak jest ale to widać w centrum warszawa, kraków czy inne centra bo tam to się dzieje nie na wsi jaką jest elblag, to małę biedne miasteczko bez dobrej uczelni w 100 % to jak ma się coś tutaj kulturalnego rozwiać jak gospodarka lezy? kto ma za to płacić? Elblag ma walory? Owszem, zdolni muzycznie, plastycznie, naukowo mogą się tutaj wykluć i wyfruknać jak wszędzie i uderzyć w centrum bo tutaj zginą!
  • @do gościa - Elbląg ma miliony walorów! Nie nie mam 25 lat, nie nie jestem nieudacznikiem życiowym, nie nigdy nie chciałem wyemigrować z Elbląga, Tak dużo podróżuję po świecie, Tak z pełną odpowiedzialnością mówię- Elbląg ma miliony walorów!
Reklama