UWAGA!

Z młodszym bratem rock and rolla

 Z młodszym bratem rock and rolla
fot. nadesłane

Ostatnie przed wakacjami zajęcia w ramach cyklu „Mamo, tato zatańcz ze mną” odbędą się w sobotę, 20 czerwca. Tym razem wspólnie będzie można tańczyć jive.

Zajęcia mamo, tato zatańcz ze mną organizowane są raz w miesiącu z myślą o stworzeniu możliwości wspólnego spędzenia czasu rodziców i dzieci. Na zajęciach dzieci i rodzice uczą się kroków i choreografii różnych z tańców taki jak m.in. polka, samba, zumba, taniec nowoczesny. Tym razem wspólnie będzie można tańczyć jive.
       - Jive to bardzo skoczny taniec, zwanym młodszym bratem rock and rolla – mówi instruktorka Alicja Minkiewicz. – Myślę, że spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom ze względu na rytmiczną muzykę i wesoły charakter.
       Zajęcia odbędą się w sobotę (20 czerwca) w godz. od 16 do 17 w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci od lat 4 i ich rodzice. Należy zabrać ze sobą buty na zmianę i wygodne ubranie. Bilety w cenach – 15 zł (dziecko + rodzic) i 20 zł (2 dzieci + rodzic) będzie można kupić w CT „Promyk” przed zajęciami.
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)