UWAGA!

Zaatakowani podczas spaceru

Wczoraj (30 kwietnia) w Bażantarni małżeństwo zostało napadnięte przez grupę młodych ludzi. Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia.

Około godziny 20 spacerujące w Bażantarni małżeństwo zostało zaczepione przez grupę młodych mężczyzn. Napastnicy przewrócili 51-latka na ziemię, a następnie kopali go po całym ciele. Pokrzywdzony trafił do szpitala.
     - O całym zdarzeniu oficera dyżurnego elbląskiej komendy powiadomił mężczyzna, który pomagał zaatakowanej parze - mówi Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Policjanci pół godziny po zgłoszeniu zatrzymali 6 osób podejrzewanych o dokonanie pobicia. Są to mężczyźni w wieku od 18 do 28 lat z Elbląga, Warszawy i Śląska. Wszyscy byli nietrzeźwi.
     Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Proszą o pilny kontakt świadków, a w szczególności osoby, które pomagały pokrzywdzonym (dwie kobiety i mężczyzna), tel. 112, 997.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • to już nawet z rodziną strach wyjść na spacer, bo pałatajstwo pijane i naćpane nie ma naczym się wyżyć, to przechodniów zaatakują, ciekawe jak ich potraktuje sąd nasz sprawiedliwy, jak zwykle łagodnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblązan(2008-05-01)
 • Przed meczem to policja pilnowała kiboli z Elbląga i Olsztyna żeby krzywda im się nie stała, a porządni obywatele to sami muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Na co idą nasze podatki ??? Panie komendancie policji czy możemy czuć się bezpiecznie w parku miejskim np. z małżonką na spacerze czy tylko kiboli pan chroni osobiście. Gdzie powinien pan skierować siły porządkowe na stadion czy do parku ? Czy pańscy ludzie i pan macie rozpoznanie gdzie występują zagrożenia dla bezpieczeństwa mieszkańców Elbląga? Pewnie po bezpiecznym odwiezieniu kiboli do Bogaczewa (kto za ten konwój i transport zapłacił ?) odtrąbiliście zwycięstwo i sukces, że żulom nie stała się krzywda i zaczęliście długi weekend, a porządni obywatele dostali w tym czasie po buzi. WSTYD I CHAŃBA !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wściekły(2008-05-01)
 • no patrzcie slazaki-buraki. .. sosnowiec zaliczono do slaska
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  slazacy do kopaln(2008-05-01)
 • szkoda gadac. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Gieorgi(2008-05-01)
 • Czy ktoś, kiedykolwiek widział policjanta w Bażantarni?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  siedem(2008-05-01)
 • Szczere życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanego współmieszkańca i prośbę o niechowanie urazy do nie-idiotów kibiców składa normalny fan ZKS Olimpia Elbląg.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zawsze ZKS!!!(2008-05-02)
 • kałach kula w łeb i przerobić matołów na karmę dla zwierząt
 • I tu apel do komendanta elbląskiej policji drogi panie gdzie te pana policjanty są kiedy ich potrzeba. W Elblągu coraz rzajdziej na ulicy można dostrzec patrole, a interwęcje następują w błachych sprawach. Tak trzymać może niedługo będzie nowy bardziej operatywny komendant.
 • jesteśmy codziennie w Bażantarni, nigdy jeszcze nie widzieliśmy żadnego patrolu policyjnego a łysole coraz odważniejsi i pewniejsi swoimi brykami zapuszczają się coraz dalej w las, nie patrzą na ludzi, na zwierzęta oni są panami, a co się dzieje na drodze do Bażantarni, czy Pan Komendant chociaż raz się tam przejechał, a co z dewastacją działek?, po tygodniu śledztwa umorzone a łysole bezkarnie wszystko niszczą. Co będzie z normalnymi, chcącymi wypoczywać w Bażantarni mieszkańcami skoro już nawet i ten zakątek należy do łysych zabijaków? Kto się wreszcie w Elblągu rzekomo bezpiecznym miejscu obudzi i zrobi porządek?
 • Pewnie jak na ulicach założą w bażantarni i będą się na kręconych fotelach wpatrywać w monitory. A w bażantarni rzeczywiście cale bandy małolatów czują się coraz swobodniej i bezczelniej. Może waśni dlatego, że wiedzą że nie ma kamer. Straż miejska też mogłaby wejść do lasu zamiast wozić blokady nowym busem Tylko że tam trzeba t. .k na piechotę ruszyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bażant(2008-05-02)
 • Trzeba zrobić społeczny wywiad, co to za grupa łysoli, wyłapać, przykładnie ukarać. W przeciwnym razie pisanie na stronach będzie tylko gadaniem w próżnię. Pojedynczy łysol jest bardzo grzecznym chłopczykiem.
 • Pewnie tak jak na ulicach założą w bażantarni monitoring i będą się na kręconych fotelach wpatrywać w monitory. A w bażantarni rzeczywiście cale bandy małolatów czują się coraz swobodniej i bezczelniej. Może waśni dlatego, że wiedzą że nie ma kamer. Straż miejska też mogłaby wejść do lasu zamiast wozić blokady nowym busem Tylko że tam trzeba t. .k na piechotę ruszyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bażant(2008-05-02)
Reklama