UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Panie Pietrulewicz prosimy o podanie wszystkich kosztów związanych z utworzeniem CUW!!! Wszak jest to informacje publiczna i powinniśmy znać te wydatki!!!! Mówi się o grubych milionach, które pochłonęło i pochłania CUW. Więc skoro tłumaczy Pan że nie ma pieniędzy w kasie miasta to skąd się wzięły miliony na utworzenie CUW-u i wynagrodzenia na dodatkowo tworzonych stanowiskach dyrektora CUW i zastępcy i kierowników? Miało być tak oszczędnie i proszę jak jest. Czekamy, My wszyscy na rozliczenie się z CUW-u.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  4
  myelblag(2020-02-14)
 • @myelblag - a co to są grube miliony. Myślę, że te fobie, strach wynika z chęci zarabiania, ale nic nie robienia. W końcu okaże się, że panie nie wiele pracy miały. Ale tylko narzekać potrafią. To jest gospodarka rynkowa, i każdy ogląda każdą złotówką CUW- "Rozwiązanie to jest stosowane w praktyce międzynarodowej od lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Szacuje się, że implementacja CUW może spowodować oszczędności od 25 proc. do 50 proc. , w związku z tym należy spodziewać się stopniowej racjonalizacji kosztów działania w jednostkach przystępujących do profesjonalizacji i centralizacji usług"Czas na rozwój, na uczenie się od lepszych!!!!
 • @myelblag - Centrum Usług Wspólnych to niezależna jednostka organizacyjna, która prowadzi działalność gospodarczą na rzecz innych podmiotów. Co ważne, CUW posiada własne wydzielone zasoby i ponosi pełną odpowiedzialność za jakość i terminowość dostarczanych usług, jak również za koszty swojej działalności. W praktyce tego typu centra powstają jako odpowiedź na problemy wynikające z braku standaryzacji i ujednolicenia procesów. NO TO CHYBA DOBRZE, ŻE POWSTAJE CUW, WSZYSTKIE PANIE BĘDĄ TERAZ OTRZYMYWAŁY WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ, A NIE PLOTKOWANIE
 • Uśmiałam się.
 • Administracyjny bełkot reformatora-teoretyka. Byś się chociaż, człowieku, podpisał. Ale trochę wstyd - prawda?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  podpis(2020-02-14)
 • a jednak humor dopisuje, to jednak nie ma powodów do narzekań
Reklama