UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ten cały wiceprezydent to tylko zamęt sieje a zaraz odchodzi do Olsztyna na wyższy stołek. Tu się nie nadaje a co dopiero tam. Generalnie to prowadzi politykę zastraszania. Jak się ktoś odezwie to każe mu się zwalniać i twierdzi że na jego miejsce jest dwadzieścia osób w kolejce. Niech sobie dołoży obowiązków i z wypłaty odejmie cwaniaczek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    pikokoko(2020-02-14)
  • @pikokoko - A za to to chyba można już odpowiedzieć karnie. W sieci nic nie ukryje się! Znam pana wiceprezydenta z pracy z nim, i wiem, że zawsze dbał o pracownika, trzeba być podłym, żeby takie rzeczy pisać, a może podpiszesz się mądralo, który jesteś taki zorientowany.
  • Wolny kraj i mogę swoje zdanie wypowiedzieć po to jest forum
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    pikokoko(2020-02-14)
  • @pikokoko - wolny, ale za pomówienia odpowiada się z paragrafu. Jak wolny kraj, to można kraść?, można bezkarnie pomawiać?, może nawqet można bezkarnie stosować przemoc? Bo wony kraj! Żebyś się nie ździwił!
  • Ale to juz tajemnica Poliszynela a ty współpracowniku nic jeszcze o tym nie wiesz?
  • proszę bardzo podać pesel żeby policji ułatwić mnie zatrzymać. Nic nie ukradłem ani nikogo nie pomawiam a zdanie swoje mam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pikokoko(2020-02-14)
  • Dla zwolenników partii rządzącej widać MOŻNA, można nawet pokazywać gesty, odbierać pieniądze chorym, TO JEST SKANDAL!!!!
Reklama