UWAGA!

Zadymienie w Biedronce

 
Elbląg, Zadymienie w Biedronce
(fot. WS)

Dziś (14 lutego) przed godz. 14 elbląscy strażacy dostali zgłoszenie o zadymieniu w Biedronce przy ul. Żeromskiego. Ewakuowani zostali klienci i personel sklepu. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie - po kilkudziesięciominutowej akcji strażaków personel i klienci wrócili do dyskontu. Zobacz więcej zdjęć.

- Tuż przed godz. 14 ochrona sklepu Biedronka powiadomiła Miejskie Stanowisko Kierowania PSP o zadymieniu na terenie obiektu - mówi mł. asp. Maciej Kogut, zastępca dowódcy JRG1 w Elblągu. I dodaje: - Do akcji natychmiast zostały wysłane 3 zastępy strażaków w pojazdach ratowniczo-gaśniczych, drabina i wóz dowodzenia. Na miejscu nie znaleźliśmy źródła ognia czy dymu, prawdopodobnie w sklepie pojawił się dym zaciągnięty przez klimatyzatory z komina budynku przylegającego do Biedronki. Ze sklepu ochrona ewakuowała 12 pracowników i wszystkich klientów - w sumie około 50 osób - kończy strażak.
       W działaniach brało udział w sumie 17 strażaków z JRG1 i JRG2. Po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń i ciągów wentylacyjnych kilkanaście minut przed godz. 15 sklep wznowił swoją pracę. Strażacy zakwalifikowali to zdarzenia jako miejscowe zagrożenie.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama