UWAGA!

Zaginął 75-latek z Milejewa

2008-05-12
Aktualizowany 2008-05-15 11:09
Elbląg, Zaginął 75-latek z Milejewa

Elbląscy policjanci poszukując 75-letniego Stanisława Januszkiewicza, który 8 maja wyszedł z domu w miejscowości Milejewo i do chwili obecnej nie powrócił. Po raz ostatni był widziany w rejonie miejscowości Próchnik i Krasny Las.

Rysopis zaginionego mężczyzny: wzrost 175 cm; szczupła budowa ciała; włosy krótkie, koloru siwego; twarz szczupła; oczy jasne; uzębienie - proteza; blizna na lewym policzku.
     W dniu zaginięcia Stanisław Januszkiewicz ubrany był w zieloną kurtkę - khaki typu moro, ciemne spodnie, ciemną czapkę z daszkiem z napisem „Specjal Polska".
     Poruszał się rowerem koloru zielonego typu damka.
     - Poszukujemy świadków, którzy widzieli mężczyznę w dniu zaginięcia pomiędzy godziną 13 a 14 w miejscowości Próchnik - Krasny Las, na drodze prowadzącej z Elbląga do Kadyn - mówi Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu.
     Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt pod nr tel. - 997 (z tel. komórkowego 112), anonimowo - 0 800 39 22 18 lub 055 230 17 51.
     Wszelkie informacje można również podawać anonimowo za pomocą linku "przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy www.elblag.policja.gov.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama