UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po prostu chcą walczyć o swoje prawa, nie mogą chociażby dziedziczyć po swoich partnerach, muszą płacić duże podatki za darowiznę z majątku którego dorabiali się wspólnie. Ponieważ jest to mniejszość, bywają pomijani w pracach nad zmianami w ustawach bo my zwykli obywatele nie zdajemy sobie na co dzień sprawy z trudnościami jaki ich spotykają, dlatego chcą pokazać jak ważne są to problemy z ich perspektywy. Nie musimy się z nimi zgadzać a już na pewno nie powinniśmy ich bić za to że chcą powiedzieć światu że mają problemy których my nie dostrzegamy.
  • KONSTYTUCJA! Wg polskiej konstytucji to rodzina, jako związek KOBIETY i MĘŻCZYZNY podlega szczególnej opiece państwa.
  • To ich problemy,które mnie nie dotyczą,szkoda mi ich,ale nagłaśnianie tego to zwykła sztuczniść i niepotrzebne bicie piany,dla mnie oni nie istnieją.
Reklama