UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński I tu właśnie, drodzy komentujący, mamy typowy przykład religianckiej, typowo katolickiej, zaściankowej mentalności, która w ciemnej rzyci ma zdanie, opinie, światopogląd, przekonania czy orientację innych, ale jedynym wyznacznikiem jej inkwizycyjnych zapędów jest wyimaginowana (w chorych umysłach) żądza ich "Pana" do unifikacji świata pod krzyżem i brunatnym sztandarem. Nie dostrzegają w swoim zaślepieniu ani ewidentnej śmieszności swoich postulatów, ani całkowitego w nich braku logiki, bo przecież gdyby ten ich "Pan" chciał ludzkości wolnej od osób LGBT+, to by ich najzwyczajniej nie "stwarzał" (podobnie jak milionów innych gatunków na Ziemi, które zachowania homoseksualne wykazują w naturze od jej najodleglejszych początków). Najżałośniejsze jest jednak w tej wypowiedzi to, że bije z niej nie tylko ignorancja i religijny fundamentalizm, ale niestety równie niebezpieczne, arozumowe przekonanie, że w imię swojego wyimaginowanego mzimu wolno takim dżihadystom wszystko, bo przecież robią wszystko celem "uniknięcia potępienia przez swojego Pana" - nader żałosna i cokolwiek niewolnicza postawa, niegodna wolnego i myślącego człowieka, jeśli mam być jeszcze bardziej szczery. Takie ISIS po polsku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  16
  RobertKoliński(2019-08-12)
 • Wyluzuj towarzyszu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  3
  ..... B(2019-08-12)
 • Modliszki zjadają sowich partnerów, a króliki zjadają własne odchody. Czy to oznacza, że kanibalizm i zjadanie własnego kału jest normalne i ludzie powinni to robić? Zobacz, a ryby całe życie spędzają pod wodą, bez żadnych urządzeń. Dlatego ty nie wleziesz do jeziora i tam nie zostaniesz? Przecież to NATURALNE! Jak nisko trzeba upaść, żeby swojej moralności uczyć się od zwierząt?
 • Twój komentarz Koliński to esencja nietolerancji i mowy nienawiści!
 • Nie mają argumentów to plują na kościół. Jeśli ktoś nie toleruje LGBT to musi być ogłupionym katolikiem, a ja jestem ateistą i nie toleruję tej agresji i ekspansji wspomnianego środowiska (niech sobie będą ale niech zachowują się normalnie).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Egoniasty(2019-08-13)
 • Obrażając symbole religijne niczego ruch lgbt nie zyska tylko traci jest was mniej a na tym polega demokracja że rządzi większość i choć Winston Churchill napisał iż demokracja jest najgorszym systemem sprawowania władzy lecz z braku lepszego jest tym właściwym(parafrazuję) a takie ataki na symbole religijne nie przysporzą wam poparcia nie bronię kościoła jako instytucji gdyż ta ma wiele na sumieniu mówię o zwykłych ludziach z którymi można prowadzić dialog a idąc obecną drogą stawiacie się w pozycji agresora i nikt z wami rozmawiać nie będzie w tym kraju i tak politycy PiS i PO prowadzą swoją wojenkę kosztem zwykłych ludzi nie bierzcie z nich przykładu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  outlaw(2019-08-13)
Reklama