UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Prawicowe plackoziemstwo:) Hashtagi: #KiedySzczepionkiOdTowKubanskich?, #yanksGoHome
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    26
    RobertKoliński(2021-02-04)
  • @RobertKoliński - Prawicowi plackoziemcy znają angielski i czytają informacje dostępne na amerykańskich stronach rządowych i stronach producentów szczepionek. A ty gdzie szukasz informacji o tych szczepionkach, na blogach jakichś Julek i innych oświeconych, co gadają, że nosząc maski można się udusić dwutlenkiem węgla?
  • @RobertKoliński - ciekawe ile razy twoja stara powiedziała te słowa o tobie, kolinski? zapewne nigdy ich nie usłyszałes i pewnie nie usłyszysz. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    kreciol(2021-02-05)
  • Ogląda TV PiS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-02-05)
  • Serio a myślałem że z filmików z żółtymi napisami. .. Amerykańskie fora antivax mają tyle samo merytoryki co polskie. Czyli "Ziobro".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Więcej niż 2 godziny researc(2021-02-05)
  • @Więcej niż 2 godziny researc - Czy strona rządowa Narodowej Biblioteki Medycznej to jakieś forum dla Julek? Czy oficjalne strony producentów, na których są dokumenty z opisami badań i treści ich patentów to jakieś fora dla Julek? Z jednej strony ślepo wierzysz polskim lekarzom, którzy wiedzą o tych szczepionkach tylko tyle, że istnieją, a z drugiej strony nie wierzysz lekarzom i naukowcom, którzy przy tych "szczepionkach"pracują? Czy nie uważasz, że to jest nienormalne? Ja wiem, że zapłacili ci za manipulowanie i wyśmiewanie i dlatego napisałeś o jakimś śmiesznym forum dla trolli, ale zanim zrealizujesz kolejne zlecenie na komentarze, to się zastanów, czy krzywda, którą robisz sobie i innym jest warta tych paru złotych.
  • popłakałeś się już, czy może poszło w stringi?. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    kreciol(2021-02-05)
Reklama