UWAGA!

Zastępca komendanta w spódnicy

Elbląg, Podinsp. Dorota Macoch jest pierwszą kobietą - komendantem w historii elbląskiej policji. Jest również wyjątkiem na Warmii i Mazurach
Podinsp. Dorota Macoch jest pierwszą kobietą - komendantem w historii elbląskiej policji. Jest również wyjątkiem na Warmii i Mazurach

Podinspektor Dorota Macoch została dziś (24 kwietnia) mianowana na zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. To pierwsza kobieta na tak wysokim stanowisku nie tylko w elbląskiej komendzie, ale i w całym województwie warmińsko-mazurskim.

Dzisiaj w auli elbląskiej komendy odbyła się uroczystość, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie mianował podinsp. Dorotę Macoch na stanowisko zastępcy komendanta. Będzie ona sprawowała nadzór nad służbą kryminalną. Zastąpi na tym stanowisku podinsp. Sławomira Szypritta.
     Nowo powołana zastępca komendanta to doświadczona policjantka. Służbę w policji pełni od 17 lat. Dotychczas zajmowała stanowisko eksperta Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Olsztynie CBŚ Komendy Głównej Policji.
     Podinsp. Dorota Macoch ma 41 lat. Z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego.
     Powołanie kobiety na stanowisko komendanta to pierwszy przypadek w historii elbląskiej komendy, ale także całego województwa warmińsko-mazurskiego.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Całkiem Ładna kobieta. .. .. gratuluje i zycze sukcesów. .. ..
 • gratulacje
 • Może coś się zmieni w kryminalnej i zapanuje porządek, a pani poinspektor D. Macoch gratuluję i życzę powodzenia i sukcesów na tym stanowisku.
 • Gratulacje dla pani podinspektor. Mam nadzieję, że od dziś pani podwładni pozostana podwładnymi.
 • Tak, tak gratulacje z powodu awansu z KGP do KMP!!!
 • Wiosna przyszła. Dobra decyzja personalna Panie Komendancie. [...]
 • Miny smutne zamyslone. Czas zmian na naszym terenie idzie nareszcie. Parasoli ochronnych coraz mniej wesza szukaja CBS. Tak trzymac gnac na emerytury albo i gdzie indziej. Siegac wstecz rozliczac zlodziei wyludzeniowcow eliminowac z szeregow. Jestem doswiadczony ich dzialaniami przestepczymi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Czekajacy(2008-04-25)
 • Ciekawe jakie ta pani zanotowała sukcesy (i jej szef komendant S. - na zdjęciu w cywilu) w poprzednim miejscu pracy? Bo jak wieści niosą - sprawę prezydenta - zboczka i erotomana wykryli w Olsztynku dziennikarze? Czy pensjonariusz ZK w Barczewie nie pociagnie za sobą naszego chłopa na schwał w Olsztynku - rzeczonego S. ? Manus manum lavat?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  no compre .....(2008-04-26)
Reklama