UWAGA!

Zawitają, ale kiedy?

 
Elbląg, Zawitają, ale kiedy?
fot. arch. AD

Wszystko zaczęło się w czerwcu, rok temu. Urząd Miejski ogłosił przetarg na wykonanie witaczy i billboardów, wygrała go firma z Białegostoku. Konstrukcje, które witają i żegnają miały stanąć przy drogach już w listopadzie, ale okazało się, że urzędnicy źle wybrali lokalizacje. Minął rok, a witaczy jak nie było, tak nie ma.

– Sprawą tą zajmował się Departament Kominikacji Społecznej, który, jak się okazało, popełnił wiele błędów. Lokalizacje wskazane przez urzędników dotyczyły pasa drogowego znajdującego się na terenie niezabudowanym, a zgodnie z prawem w takich miejscach nie można stawiać billboardów i witaczy – mówiła Monika Borzdyńska, rzecznik prezydenta, w grudniu ub.r. w materiale Telewizji Elbląskiej.
       Łącznie witaczy ma być sześć, ale na razie tylko trzy lokalizacje są pewne – droga S22 w okolicach miejscowości Wilkowo, droga krajowa nr 22 w okolicach Raczków Elbląskich i droga wojewódzka nr 503 na terenie Elbląga, w miejscu starego witacza.
       - Trzy pozostałe mają stanąć na działkach prywatnych, procedury administracyjne wciąż się toczą, dlatego nie możemy podać jakiegokolwiek terminu – informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego.
       Za tę formę promocji miasto zapłaciło blisko 180 tys. zł.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama