UWAGA!

Zawody medyczne wciąż w modzie! Po Medyku praca zapewniona

 

Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, czyli popularny MEDYK, to szkoła dla wszystkich, dla młodzieży i dorosłych, dla osób aktywnych zawodowo i chcących przedłużyć swą młodość. Zobacz zdjęcia.

W MEDYKU znajdziesz atrakcyjną ofertę dla siebie, odkryjesz w sobie pasję i cel, jakim jest praca na rzecz drugiego człowieka. Nasi absolwenci zasilają szeregi placówek medycznych, opiekuńczych, społecznych. Praca na nich czeka, dzięki świetnemu przygotowaniu przez szkołę do zawodu bardzo często już w trakcie nauki otrzymują od pracodawców propozycję późniejszego zatrudnienia.Atutem szkoły jest szeroka oferta edukacyjna – dzienna i zaoczna - oraz doskonała baza dydaktyczna. Posiadamy nowoczesne, wystandaryzowane pracownie i sale wykładowe. Nauczyciele praktycznej nauki zawodu to fachowcy w swoich dziedzinach.
      
       Kogo kształcimy?
      
Technik Farmaceutyczny - skrupulatność, dokładność, precyzja – to nieodłączne cechy witających nas przyjaznym uśmiechem w okienku aptek osób. W zaciszu szkolnej „małej apteki” uczniowie w skupieniu mieszają i odważają na wagach analitycznych farmaceutyki na wszelkie dolegliwości.
       Asystentka Stomatologiczna i Higienistka Stomatologiczna - słuchacze wspomagają lekarza stomatologa w zabiegach medycznych. Są ekspertami w profilaktyce higieny jamy ustnej wśród dzieci elbląskich przedszkoli i szkół .
       Technik Usług Kosmetycznych – kierunek, który pomaga w zdobyciu modnego, ekskluzywnego zawodu. Umożliwia również ukończenie dodatkowych kursów podnoszących kwalifikacje, uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach znanych firm kosmetycznych, wyjazdu na krajowe i zagraniczne targi, konferencje kosmetyczne.

 


       Terapeuta Zajęciowy - najkrótsza charakterystyka uczniów tego kierunku to wrażliwi twórcy o ogromnym sercu, ze swoją wrażliwością i poczuciem estetyki docierają wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie i szczery uśmiech. Przyszli terapeuci wraz ze swoimi nauczycielami tworzą bajkowy świat korzystając z różnorodnych technik plastyczno-technicznych, wykonują małe dzieła sztuki, prezentując je podczas galerii i wystaw.
       Florysta – niemedyczny, ale twórczy kierunek, na którym słuchacze kształtują umiejętności manualne, komponując małe dzieła sztuki z kwiatów, a także i innych pomocnych materiałów. Możliwości rozwijania swoich talentów tworzenia dekoracji z przyrody ożywionej i nieożywionej są ogromne od bukietów okolicznościowych do planowania ogrodów, klombów, tarasów.
       Opiekunka Dziecięca - to możliwość zdobycia cennych umiejętności pielęgnowania, wychowania i kształtowania rozwoju naszych pociech. Atutem dla absolwentów zgodnie z „ustawą żłobkową”, jest możliwość prowadzenia własnych małych placówek i klubików dziecięcych.
       Opiekun Medyczny - na tym kierunku można nauczyć się nie tylko technicznych umiejętności, ale też cierpliwości, opanowania i zrozumienia osoby chorej, niepełnosprawnej, zależnej od drugiego człowieka.
      
       Proponujemy również naukę na bardzo atrakcyjnych kierunkach takich jak: technik sterylizacji medycznej, technik elektroradiolog, technik masażysta.
       Zapraszamy do najlepiej wyposażonej, bezpłatnej szkoły medycznej w regionie. Jesteśmy w miasteczku szkolnym, witamy z daleka dużym napisem MEDYK na naszym budynku.
       Serce szkoły bije bardzo mocno, ponieważ tym sercem są wspaniali ludzie, pełni pasji, pomysłów i zapału o nieograniczonych możliwościach w nieograniczonym wieku.
      


       Szkoła Policealna
       im. Jadwigi Romanowskiej
       82-300 Elbląg, ul Saperów 14E
       tel/fax: 55 233 63 19
       e-mail: studium@medyk-elblag.pl
      
---- artykuł promocyjny ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej