UWAGA!

ZBK już z nowym dyrektorem

 Elbląg, Jacek Migdalski (z lewej) i jego zastępca Artur Adamczuk
Jacek Migdalski (z lewej) i jego zastępca Artur Adamczuk (fot. Urząd Miejski)

Od dzisiaj Zarząd Budynków Komunalnych ma nowego dyrektora. Został nim, jak już informowaliśmy Jacek Migdalski, dotychczasowy dyrektor ds. eksploatacji systemu ciepłowniczego w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. 

- To dla mnie nowe wyzwanie, liczę na dobrą współpracę z państwem. Chciałbym kontynuować dotychczasowe zadania realizowane przez ZBK, ale skupić się również na pozyskiwaniu funduszy ze środków zewnętrznych, podłączaniu do sieci ciepłowniczej naszych zasobów, chcę także zmierzyć się z problemem zadłużenia lokali – mówił Jacek Migdalski podczas dzisiejszego spotkania z pracownikami ZBK. 

- Życzę panu dyrektorowi i państwu dobrej współpracy i powodzenia w realizacji wszystkich zadań. Liczę również na dobrą współpracę z urzędem – mówił wiceprezydent Michał Missan.

Jacek Migdalski doświadczenie zawodowe zdobywał w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., gdzie był m.in. dyrektorem ds. eksploatacji systemu ciepłowniczego, a wcześniej szefem Wydziału Utrzymania Ruchu, sprawując nadzór nad realizacją dostaw ciepła do odbiorców. Z wykształcenia jest magistrem inżynierem, ukończył Wydział Mechaniczny Budowy Maszyn na Politechnice Gdańskiej oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska w zakresie sieci i systemów sanitarnych na Politechnice Białostockiej. Ukończył także podyplomowe studia zarządzania projektami i prawno-menedżerskie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama