UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wymuszenie wymuszeniem ale jest jeszcze zasada ograniczonego zaufania na drodze tym bardziej ze przejezdza tam tramwaj a czerwone swiatło zapala sie w ostatniej chwili
  • @kkk - Przepraszam, ale nie każdy przejeżdżający przez te miejsce mieszka w pobliżu i wie, ze światła zapalają się w ostatniej chwili. Proszę o trochę zrozumienia dla np. Przyjezdnych albo ludzi z drugiego końca Elbląga. Pani pewnie zaczęła przyhamowywac przed torami, ale to drugi kierowca jadąc 80 na godzinę i nie zatrzymując się i nawet odrobine nie zwalniając stworzył ogromne zagrożenie i ryzyko utraty życia przez oboje!!!
  • co to za argumenty albo nie masz prawa jazdy bo tym mysleniem tez stwarzasz zagrożenie na drodze, tak jak w swoim miescie jezdzi sie na pamiec tak na obcym terenie szczególnie zwraca sie uwage a 80 km/h w tym miejscu busem o tym tez nie masz pojecia a pani moze nie zaczeła hamować tylko może kończyła rozmowe przez tel. kto wie. .
  • wiem bo byłem tam i pani hamowała a kierowca busa gnał. mam prawo jazdy i nigdzie nie powinno się jeździć na pamięć jak pan mówi a już na pewno nie 80 na małej dróżce przed pasami!!!!!
Reklama