UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • NIEROZUMIEM. widac ze mało jeździsz. Pojedź do Stegny czy gzieś w słonce z rodziną na cały dzień, na powrocie gwarantuje że masz cisze w aucie bo wszyscy śpią. Nie dziw się i nie cwaniakuj bo zawodowi kierowcy co jezdzą po 150-200 tys km rocznie tez zasypiaja. Nie bronie w zaden sposób goscia bo ja osobiscie pi. .. .le jak mnie muli to zjeżdzam nawet na 15-20 min drzemki
  • To jest droga śmierci. Trzeba zawsze jechać tu ostrożnie i zachować zdrowy rozsądek. Znam tą trasę bardzo dobrze i nie raz nawet na ciągłej w zakręcie biorą bo jedziesz przepisowo. Uważam że częściej tu powinna stać policja lub fotoradary.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Ostrozna(2018-06-03)
  • @Ostrozna - Oj biorą, oj biorą! I to bez gumy. .. Są różne trasy i różni kierowcy. Sam potrafię jeździć bardzo szybko po zakrętach, ale tam, gdzie wiem czego kiedy mogę się spodziewać. No i kiedy jadę samochodem nadającym się do tego. Niedoświadczeni kierowcy w rwd, młokosy popisujący się przed swoim bagnem, ludzie z wbitą do głowy regułką "bezpiecznie i ostrożnie = o połowę wolniej niż wszyscy", pijani, zmęczeni. .. wszyscy są tacy sami niebezpieczni.
Reklama