UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Według niektórych jeśli rowerzysta jedzie ulicą mimo iż jest DDR to takiego rowerzystę można potrącić. Drodzy kierowcy to, że ktoś się nie stosuje do przepisów nie zwalnia was z ich przestrzegania.
  • zgadzam się z Tobą, ale przyznaj rację że rowerzystę też należy ukarać jako współwinnego tego zdarzenia
  • Jeżeli na ścieżce mam co 10 metrów wjazd do posesji i krawężnik to jasne, że wybiorę jezdnię. Uważam, że korzystanie w tym przypadku powinno być dozwolone z zachowaniem przepisów ruchu drogowego i traktowanie roweru jak pojazd jednośladowy (motorynka szybciej też nie jedzie). Jazda ścieżką z predkością10km/h w dodatku z przeszkodami może wydaje się ciekawsza ale dla szosowca raczej nie. Jestem też kierowcą samochodu i uważam, że postawa tego kierowcy jest naganna. Dla samochodziarzy polecam pojechać do Szwecji (byłem kilka razy na rowerze)i zobaczyć jak tam traktuje się rowerzystów. Szerokości i wyrozumiałości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Waxhio(2020-06-19)
Reklama