UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na co dzień w mieście można spotkać którzy tamuja ruch pomimo obecnosci ścieżek rowerowych. Malo tego, kilkukrotnie spotkalem się z sytuacja gdy doslownie 10metrow przed moja maska auta rodzice ze swoimi dżesikami i brajankami (celowo z małej litery)wskakiwali na jezdnie nie oglądając się czy jedzie auto czy nie i tamowali ruch. Skrajnie nieodpowiedzialne. Powinno się dotkliwie karać za takie zachowanie. A tamowanie ruchu powinno być wpisane jako wykroczenie i odpowiednio wycenione w taryfikatorze
  • @Swit - Człowieku weź w obronę jeszcze tego frajera z VW. Niebezpieczny typ a jakby go zabił, głową o krawężnik rowerzysta upadł, kask pękł wtedy byś miał wyrok niemały. Do wiadomości: Przejeżdżanie rowerem po pasach jest karalne, jazda po jezdni kiedy masz ścieżkę rowerową również jest karalna. Ale jeszcze żaden rowerzysta nie wpadł z na pomysł, że z buta kopnąć w plecy np. pieszego, który idzie sobie ścieżką rowerową.
  • Ja wezmę. .. skoro policja nie kara takich rowerzystów. .. to kto ma ich karać? Albo może powinniśmy się wszyscy zgodzić na to? Prawo sobie, a życie sobie. .. a kierowca. .. jak zwykle ukarany (słusznie, niesłusznie. .. a kogo to obchodzi?) Jak chcesz nauczyć ludzi przestrzegania prawa? Na początku 20w. w Szwecji obcinano dłonie za kradzież. .do dzisiaj nie ma różowego Szweda, który się tym pała. .. skoro policja wymierza mandat kierowcy, a za nic ma rowerzystę łączącego prawo, to kto ma tych cymbalow nauczyć? Jadę drogą, droga dla rowerów jest. .to według mnie, na jezdni nie ma prawa być rowerzysty. .. jak jest. .. to mogę nie zwrócić na niego uwagi, bo nie powinno go być. .. uderzam w niego. .. on dostaje mandat. .. bo raczej to będzie kolizja. .. do tego, ma obowiązek zapłacić za naprawę mojego samochodu. .. Od tej pory już nie wyjedzie na jezdnię. .. a wielu będzie też takich, którzy patrząc na konsekwencje, też tego nie zrobią. .. i tak się uczy ludzi przestrzegania prawa. .. nie po to leci kupa kasy na drogi dla rowerów, żeby oni robili, co chcą. .. skoro tak ma być, to nie róbmy tych dróg. .. wyremontujmy za to nawierzchnie jezdni. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Cogitans(2020-06-18)
  • Czytasz ze zrozumieniem? Zatrzymal sie, zwrócił uwage, a oni mieli to w d. .. Normalny by przeprosil i zjechal na ścieżkę. Chcesz kopac pieszych w d. .. -prosze bardzo. Pierwszy sie nadstawie jezeli mi najpierw zwrocisz UWAGĘ, a ja Cie zignoruje i oleje. .. .
  • A jakby tak kierowca samochodu nagle skręcił, bo zobaczył rowerzystę. .. .i walnął czołowo w drugi samochód. Szczerze mówiąc, rowerzysta, łamie prawo. .. .sam się tym naraża .. .o narazeniu pozostałych nie wspomnę. .. .jest prawo. .. .? To ma go przestrzegać. .. .a jak nie robi tego, to niech się liczy z tym, że może dostać . .. .jego to już sprawa, co się z nim stanie po tym. .. .ot i tyle w temacie. .. . Kierowca zgodnie z prawem poruszał się po jezdni. .. rowerzysta nie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-06-18)
  • Wpadl i to już nie raz z tym kopaniem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Brak słów(2020-06-19)
  • @Cogitans - To samo rób z samochodami które wymuszą pierwszeństwo: "nie ma prawa być samochodu. .. jak jest. .. to mogę nie zwrócić na niego uwagi, bo nie powinno go być. .. uderzam w niego. .. on dostaje mandat. .. bo raczej to będzie kolizja. .. do tego, ma obowiązek zapłacić za naprawę mojego samochodu. .. Od tej pory już nie wyjedzie na jezdnię. .. a wielu będzie też takich, którzy patrząc na konsekwencje, też tego nie zrobią. .. i tak się uczy ludzi przestrzegania prawa. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    BlaBla(2020-06-21)
  • @Cogitans - Kierowcy nie mogą jeździć jak konie z klapkami na oczach, a jakby był konar drzewa na drodze, a jakby był samochód na awaryjnych a kierowca stawiał trójkąt, a jakby łoś stał na drodze przecież nie ma znaku łoś na drodze, nie powinno go tam być.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    BlaBla(2020-06-21)
Reklama