UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Macie durni wyborcy swój wybór w wyborach w Elblągu. To nie koniec upadku Elbląga. Chcieliście ich w U M ratuszu to macie.
  • A ty masz dury wyborco do Parlamentu RP PISiorów którzy podobno są przedstawicielami wszystkich obywateli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    51
    44
    Nurwodny(2020-12-11)
  • Ty sie dobrze czujesz gosciu??? Czy nie umiesz czytac ze zrozumieniem. .. ??? W Polsce naszej rzadzanej przez Kaczynskuego jak nie jestes za PIS to nic nie dostamiesz. Czyli widze ze lubisz ta wladze, powrot komuny i ograniczenia wolnosci ludzi. Podoba sie. A widzisz i tu widac madrzy Elblazanie i cale trojmiasto ze nie poparlo Pisiorow i nie dadza sie wodzic za nos i nie dali sie kupic. Biedny ty w swoim prostym rozumowaniu oj. .. .az boli
  • A co gosciu dostałeś za po? Kile i mogile. Prezio opluwa rzad, nie składa wniosku nawet o kolejplus, sprzedaje dworzec! Wszystko w Elblagu lezy za to mamy 5ciu viceprezydentow. Takze idz po rozum do głowy gosciu.
  • Tak, wszyscy, ktorzy glosowalina Pis moga teraz plakac, ze Pos ich po prostu olewa. Buahahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Birsuk(2020-12-12)
  • Ciekawe co by ci dalo po je ba ny tluku. Sam zarób A nie na państwo liczysz, ja mam i jakoś mi się świetne żyje, a taki menel biedak jeden z drugim bez aspiracji zawsze będzie niezadowolony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Gdhajsydgsvzvsgusjsjsngtwfa(2020-12-12)
Reklama