UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług – wyznaczamy trendy w szkolnictwie zawodowym

2011-06-01
08:30
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług – wyznaczamy trendy w szkolnictwie zawodowym

Tegoroczną ofertę kształcenia dostosowaliśmy do potrzeb rynku pracy. Gwarantuje to naszym uczniom znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy.

Proponujemy nowe kierunki:
       - technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej, który zostanie objęty patronatem Katedry Elektrotechniki i Energetyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ponadto dzięki nawiązaniu współpracy z firmami Viessmann i Danfoss - wiodącym w skali światowej producentem systemów techniki grzewczej – uczniowie tej klasy będą mieli możliwość odbycia szkoleń i staży w kraju i za granicą. Współpracę z naszą szkoła podjęła też Energa Kogeneracja Sp. z o.o
       Dlaczego taki kierunek? Odnawialne źródła energii to przyszłość! Energia odnawialna jest przede wszystkim przyjazna środowisku, darmowa i praktycznie niewyczerpalna. Po ukończeniu tego kierunku absolwent będzie mógł podjąć pracę w przedsiębiorstwach zajmujących się ochroną środowiska, hurtowniach materiałów instalacyjnych oraz firmach związanych z energetyką: wodną, wiatrową, słoneczną.
       - technik budownictwa ze specjalnością budownictwo energooszczędne z wykorzystaniem technik komputerowych. Budownictwo energooszczędne to wymóg czasu. Wszyscy chcemy mieszkać w nowoczesnych i tanich w utrzymaniu domach. Kończąc klasy o tym profilu, absolwent będzie mógł pracować w przedsiębiorstwach budowlanych, administracjach budynków, biurach projektów jako asystent projektanta lub kosztorysant.
       - technik informatyk ze specjalnością grafika komputerowa i strony internetowe. Absolwent po ukończeniu informatyki może być zatrudniony we wszystkich gałęziach gospodarki, w których mają zastosowanie komputery, także w agencjach reklamowych i przedsiębiorstwach zajmujących się tworzeniem oprogramowania komputerowego.
      
       Pozostałe, mające wieloletnią tradycję i wciąż cieszące się popularnością, kierunki to:
       - technik technologii drewna ze specjalizacją leśnictwo i zawodowym językiem angielskim
       - technik usług fryzjerskich.
      
       Zasadnicza Szkoła Zawodowa:
       - betoniarz-zbrojarz,
       - cieśla,
       - elektryk,
       - fryzjer,
       - monter instalacji i urządzeń sanitarnych,
       - murarz,
       - stolarz,
       - technolog robót wykończeniowych.
      
       Wybierając ZSIŚiU, wybierasz lepszą przyszłość! Dzięki bogatemu programowi warsztatów, ćwiczeń i praktyk zawodowych w kraju i za granicą, absolwenci ZSIŚiU są dobrze przygotowani do przyszłej pracy. Posiadamy własne pracownie, z których każda jest wyposażona w odpowiednie pomoce dydaktyczne.
      
       Wykorzystaj swoja szansę – wybierz naszą szkołę!
       Nasi uczniowie otrzymują za pracę wynagrodzenie od pracodawców lub stypendia od Fundacji „Warto Pomagać” współpracującej z firmą Warbud. Współpracujemy z 52 zakładami na terenie Elbląga i okolic, w których uczniowie uczą się zawodów z przyszłością. Nawiązaliśmy współpracę z Academy of Hair Design Berendowicz & Kublin. Fryzjerzy Ci dbali między innymi o fryzury finalistek konkursu Miss Polonia, Elite Model Look. Zajmowali się uczestnikami „Tańca z Gwiazdami” i Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Z ich talentu korzysta Telewizja Polska i TVN.
      
       Nie samą nauką człowiek żyje!
       W szkole panuje niepowtarzalna atmosfera. Nauczyciele potrafią zdjąć maski poważnych profesorów i brać udział w skeczach kabaretu nauczycielskiego „Tyłem do przodu”, mamy również chór szkolny „La boca” oraz Klub Teatromaniaka. Uczestniczyliśmy w programie „Kocham Cię Polsko”, a jedna z naszych uczennic została w tym roku „Miss portElu”.
       W ramach wieloletniej już współpracy w programie „Comenius” zorganizowaliśmy wyjazdy do Turcji, Czech, Austrii i Walii. Uczestniczymy w Międzynarodowych Targach branżowych. Nasi uczniowie biorą udział w międzyszkolnych, także ogólnopolskich, zawodach sportowych. Organizujemy dni tematyczne, takie jak: Dzień UFO, Dzień Dresa, Dzień Plażowicza. Przeprowadziliśmy konkurs fryzjerski „Znaki zodiaku”, konkurs wiedzy o Janie Pawle II i „Kuźnię talentów”. Tutaj pobawisz się w karaoke lub pośmiejesz się przy wręczaniu Nauczycielskich Oskarów. Chcesz przekonać się czy to wszystko jest prawdą – przyjdź do nas!
      
      
Oferujemy - szkołę z tradycją zawody z przyszłością.
      
      
----------------------------- Reklama -------------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl