UWAGA!

Złap smaka za dwunastaka

2014-02-11
Aktualizowany 2014-02-27 12:51
 
Złap smaka za dwunastaka

W NaWynos promocja goni promocję. Do tej pory na zamówione w serwisie posiłki otrzymywaliście nawet do 20% rabatu. Nie stoimy jednak w miejscu. Aby jeszcze wzbogacić naszą ofertę wprowadziliśmy „Dania dnia”. Aż 17 restauracji serwuje, specjalnie dla Was, przepyszny obiad, który zamówicie wyłącznie przez serwis NaWynos. A koszt? Jedyne 12 złotych! Codzienne inne obiady, codziennie za 12 złotych, codziennie w NaWynos.


       Praca, pracą, ale nie możemy zapomnieć przecież o obiedzie. O śniadaniu mówi się, że to najważniejszy posiłek dnia. Mało kto jednak, może sobie pozwolić na smaczne i treściwe śniadanie, kiedy cały czas w biegu odwozimy dzieci do szkoły, stoimy w korku do pracy lub biegamy od spotkania do spotkania. Wymieniać można wiele, co jednak nie zmienia faktu, że często, aby zjeść coś smacznego czekamy do przerwy. Właśnie tak. Upragniona przerwa w pracy. I to właśnie jest moment, w którym pomoże Wam NaWynos.
      
       Aż 16 restauracji przygotowało dla Was specjalne obiady, a każdy z nich za jedyne 12 zł. Dania te dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 12-16. Nie ma więc co się zastanawiać. Wystarczy kilka kliknięć i już po paru minutach będziecie mieli na stole wyśmienity obiad.
      
       Jesteśmy przekonani, że każdy z Was wybierze coś dla siebie. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie wchodząc na NaWynos.
      
       Do dyspozycji macie kebaby: Al Capone, Amir, Marmara, Izmir i Trojan Horse.
      
       Pizzerie oferujące „Danie dnia” to: Kaktus, La Capra, Mariano, Da Vinci, Prima oraz u Benka.
      
       Ponadto warto sprawdzić, co za „dwunastaka” przygotowali kucharze w: Restauracji Arena, Kurczę na telefon, Barze Kalinka, Hot Kingu, Imbirze i w Wypasionym Naleśniku.
      

       Nie przegap. Tylko w NaWynos
       Pon-Pt
       Godz. 12-16
       Obiad za 12 złotych
      
       ----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej