UWAGA!

Zmiana w ruchu na skrzyżowaniu

Elbląg, Schemat organizacji ruchu na skrzyżowaniu
Schemat organizacji ruchu na skrzyżowaniu

Od jutra (8 sierpnia) nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic: 12 Lutego, Armii Krajowej i Grota Roweckiego.

Zmiana będzie polegała na przełożeniu ruchu pojazdów jadących ul. Grota Roweckiego od ul. 12 Lutego w stronę ul. Bema na nowo wybudowaną jezdnię ul. Grota Roweckiego (od strony aresztu). Natomiast pojazdy jadące ul. Grota Roweckiego od ul. Bema w kierunku ul. 12 Lutego zostaną pokierowane nowym pasem ul. Grota Roweckiego (od strony Urzędu Miejskiego).
      
       Na skrzyżowaniu ulic 12 Lutego, Grota Roweckiego i Al. Armii Krajowej wszystkie obecnie obowiązujące relacje zostaną zachowane bez zmian.
      
       Zmiany będą obowiązywać od 8 do 31 sierpnia.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • skrzyżowanie ul 12 Lutego i 1 Maja nadal kicha. Dzisiaj zdejmowano krawężniki ułożone w ubiegłym tygodniu, chyba były za wysoko. W tym tempie skrzyżowanie to ruszy jesienią przyszłego roku. Przejazd tramwajowy na tym skrzyzowaniu bedzie gotowy sądząc po tempie prac za dwa miesiące.
  • fachowy schemat no no, chyba jakis dekiel to malowal
  • jak patrze na tą ślamazarność wykonywanych prac to mnie diabli biorą. , wykopy już zarosły zielskiem /koło poczty/a tłumaczenie będzie -odkryto kawał starego muru- co napewno nie przeszkadza w prowadzeniu prac na pozostałym wykopie. kto odpowiada za pozbawienie komunikacji tramwajowej 30% miasta. tego w historii elbląga nie było i raczej nie ma w innym miescie w kraju. elbląg staje się już miastem 7 wsi komu przeszkadzało napełnienie basenów wodą -o ile woda nie nadaje się do kom pieli to można było powiesić tablice z zakazem. społeczeństwo na pewno by skożystsało z terenów przyległych do basenów na zielonej trawce. o dwóch rozbabranych mostach gdzie końca robót nie widac to temat nadający się tylko do kabaretu krajowego.
  • Tak, społeczeństwo by "skożystało" tak jak ty "skożystałeś" ze szkoły podstawowej. Hero.
  • A co jest na Browarnej przy Zdroju? To też Elbląg, też wzieli się za robotę, nawet zdjeli płytki z chodnika na przystanku tramwajowym. NIE WIEM PO CO. Drogi tam nie będzie. Chyba żeby wkurzyć korzystających z jeszcze jeżdzącego tramwaju. Jak popada to jest na tym przystanku jak w świńskiej zagrodzie. Ciekawe kiedy "odetną" możliwość dojazdu do pracy?
  • Wy elblążanie tylko potraficie narzekać. Ja np. nie jestem z Elbląga i mi to nie przeszkadza. Nie wiem o co Wam chodzi.
Reklama