UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiany w szkołach

 
Elbląg, Zmiany w szkołach
W I LO zmieni się dyrektor (fot. nadesłana)

I i IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu będą miały od nowego roku szkolnego nowych dyrektorów. Agnieszka Jurewicz nadal będzie kierowała II LO.

Prezydent rozstrzygnął konkursy na dyrektorów szkół. Zmian nie będzie w II Liceum Ogólnokształcącym: nadal pokieruje nim Agnieszka Jurewicz (do 31 sierpnia 2024r.).
     Nowych dyrektorów będą miały: IV Liceum Ogólnokształcącym pokieruje Kamila Boros, która przejmie obowiązki po Sylwestrze Stanickim; oraz przedszkole nr 13 – Hannę Kusowską zastąpi Ewa Becker. Nowi dyrektorzy pokierują placówkami do 31 sierpnia 2024 r.
     Inna sytuacja jest w I Liceum Ogólnokształcącym. Tam obowiązki dyrektora powierzono Marzenie Bieleckiej – dotychczasowej wicedyrektor szkoły na okres 10 miesięcy.
     
     Stanowiska dyrektorów otrzymali również:
     Dorota Szepczyńska - Przedszkole nr 6
     Małgorzata Pawlikowska - Szkoła Podstawowa nr 25
     Dorota Chechłowska - Przedszkole nr 21
     Alicja Bałchan - Szkoła Podstawowa nr 8
     Marzanna Czerepko - Szkoła Podstawowa nr 15
     Izabela Milusz - Szkoła Podstawowa nr 16
     Leszek Iwańczuk - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama