UWAGA!

Znów wypadek na Żuławskiej

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj po godzinie 15 na skrzyżowaniu ul. Żuławskiej z obwodnicą Elbląga. Poszkodowana jest kobieta kierująca toyotą yaris, która w wyniku zderzenia z volkswagenem dachowała na poboczu. Zobacz więcej zdjęć. oraz film, jaki zarejestrowała kamera w jednym z aut jadących "siódemką".

Do wypadku doszło, gdy kierująca toyotą yaris kobieta, jadąc od strony Warszawy, chciała skręcić w lewo w kierunku Władysławowa. W czasie tego manewru uderzyła w jadącego od strony Gdańska volkswagena lupo, którym również kierowała kobieta. Uderzenie było tak silne, że toyota dachowała na poboczu, poszkodowana trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Obie panie nie miały pasażerów.

 


       Strażacy zabezpieczyli teren, oczyścili jezdnię z rozbitych samochodowych części i zneutralizowali plamy oleju. Policja wyłączyła z ruchu jeden pas na odcinku kilkudziesięciu metrów, w tym miejscu mogą się tworzyć korki.
       Okazało się, że przebieg wypadku zaejestrowała kamera z auta, jadącego za volkswagenem lupo. Na filmie widać wyraźnie, kto ponosi odpowiedzialność za to, co się stało. Film udostępniamy na naszej stronie jako przestrogę dla innych kierowców, którzy przejeżdżają przez to skrzyżowanie.
      
      
      

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama