UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński PiS-PO, jedno zło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    33
    RobertKoliński(2019-08-05)
  • @RobertKoliński - won lewaku źeś nie lepszy!
  • RobertKoliński Chciałbyś, naziolku, ale sam doskonale wiesz, że to nieprawda:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    29
    RobertKoliński(2019-08-05)
  • @RobertKoliński - ćw, ok jesteś więc niech będzie na twoim;)
  • Razem, czyli co? Uchodzcy, lgbt, nagonka na kosciol, ekoterrorysci? Nie dziekuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    5
    My mieszkancy(2019-08-05)
  • @RobertKoliński - czy ty kolinski po za słowem naziol nic nie potrafisz innego
  • @My mieszkancy - Nagonka na Kościół? Kościół Katolicki sam siebie niszczy. A wystarczyło trzymać się Biblii. KK powstało po to, by stać na straży czystości wiary, ale woda sodowa uderzyła do głowy i zaczęto mordować ludzi i dodawać pogańskie obyczaje.
  • @RobertKoliński - Nie wiem którzy gorsi. Pisiory na pewno są mądrzejsi kradną, ale wiedzą jak kupić głupi lud, a peowcy tylko kradli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Anonimek1(2019-08-06)
  • RobertKoliński @Anonimek1 - Zgoda - tylko ja np. nie widzę najmniejszego powodu, dla którego powinniśmy wciąż wspierać jednych złodziei PO-PiSowych przeciwko drugim - tym bardziej, że oni dokładnie tego chcą, bo tak w końcu zaprojektowali przy pomocy kościelnych okupantów cały ten system po 1989 roku; może już czas najwyższy po tych 30 latach skończyć w Polsce z tym szkodniczym, korupcyjnym, wiernopoddańczym wobec obcych stolic, antyspołecznym a złodziejskim układem? #PiSPOjednoZło #lewica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2019-08-06)
  • Kola największym złem tego miasta Ty jesteś zasmarkany lewaczku...czy już w tym roku wyczerpałeś limit donosów na ludzi na komendę ?
Reklama