UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Kolejny, tradycyjny i wyborczy stek populistycznych półprawd, kłamstw i zwykłych bredni wygłoszony przez Jarosława Kaczyńskiego w Elblągu - ani przekop nie ma żadnego większego znaczenia strategicznego, ani o przekop nie toczy się żadna zakulisowa "walka" (poza tą w paranoicznej głowie Kaczyńskiego i jego wyznawców), ani też wyrzucanie w błoto 185 mld zł (na wojenny złom) nic dobrego Polsce i Polakom nie przyniesie (no może z wyjątkiem Napoleona z Żoliborza, który będzie mógł się pochwalić na kolejnej paradzie kolejnym "PiStolecikiem"). Czy Wielki GenSek wspomniał coś o powodach olania (!) Polski przez rewizora Trumpa i szczegółach rezygnacji z opodatkowania wielkich cyber-korporacji w Polsce, co nakazał PiSiorkom nadzorca z Waszyngtonu, sam o tym zresztą wasali informując na konferencji? Hashtagi: #wasalizm,#serwilizm,#jurgielt,#PolskaNaKolanach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    120
    69
    RobertKoliński(2019-09-04)
  • @RobertKoliński - Zgadzam się!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    25
    Nacjonalista(2019-09-04)
  • 185 mld to dużo za mało trzeba ok 300 mld na zbrojenia, przede wszystkim na obronę przeciwlotniczą i rakiety dalekiego zasięgu oraz samoloty myśliwskie i szturmowe.
  • RobertKoliński @Zen - Słodka Walentyno Tiereszkowa, Muzo Filipinek i Patronko Nieogarniętych, widzisz i nie grzmisz! Wy ob. Zen to musicie mieć naprawdę spore kompleksy i poważne niedobory tu i ówdzie - syndrom PiStolecika Kaczyńskiego? Hashtagi: #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    14
    RobertKoliński(2019-09-04)
  • Poza tym wielu Polakom podobają się defilady, sam pamiętam jak jeszcze byłem mały to cienko wyglądały te defilady, mało pojazdów, samolotów, żenująco to wyglądało.
  • @RobertKoliński - czy pan może nas oświecić i napisać gdzie pracuje. ???
  • Robert Kotliński pieprzysz jak stary Komuch Aut z Elbląga Twoje słówka jak z Bolka i Lolka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    Wypad Ribert (2019-09-05)
  • @RobertKoliński - Koliński niszczy swoimi komentarzami PiSiorów, jak Azotox robactwo - brawo, właśnie o take Lewicę, towarzyszu Koliński! Będę głosować:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    Czerwony Sztandar(2019-09-05)
  • @RobertKoliński - powiedz to schetynie postsystemowy trolinski pożyteczny idioto
  • @RobertKoliński - A co ma piernik do wiatraka? To, że Elbląg, Tolkmicko, Frombork i kilka innych przy wiślanych miejscowości traci przez to, że nie mamy przekopu uważasz za dobre? Dzięki przekopowi, ruszy gospodarka ekonomiczna, ruszą się porty, wzrośnie potencjalny popyt turystyczny. .. Myśl człowieku, a nie dajesz sobie wpoić głupoty mass mediów (chociaż co ja tam chcę, wystarczy spojrzeć na twój avatar. Widać, że szans na ratunek u Ciebie już jest niemożliwy)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Paweł Walkiewicz(2019-09-06)
  • RobertKoliński @Paweł Walkiewicz - Drogi panie, proszę czytać uważnie i nie projektować sobie wyborczo moich poglądów; ja jestem wielkim zwolennikiem powstania przekopu Mierzei Wiślanej - w odpowiedzialny, rozumny sposób - o czym pisałem wielokrotnie, np. w artykule pt. "Przekop Mierzei jak diabeł rogaty" na portalu Strajk. eu - polecam lekturę:) Hashtagi: #lewica,#przekop,#rozum,#postep
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    RobertKoliński(2019-09-06)
Reklama