UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Monika Falej popiera Monikę Falej, bardzo ładnie. Ale gdzie są pozostali lewicowi kandydaci, którzy tę panią rzekomo popierają? Czyżby jednak olsztynianka Falej nie miała poparcia lokalnej Lewicy w Elblągu? Czy może pani F. po raz kolejny wystawiła samolubnie swój sztab do wiatru, tak jak zrobiła całkiem niedawno temu w Olsztynie, za co tamtejsza lewica nadzwyczaj chętnie pozbyła się jej i z list i z miasta w tych wyborach, zsyłając ją na nasze nieszczęście do Elbląga? Panie Klim, panie Koliński, panie Zielonka, jak to jest?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  4
  elektorat(2019-10-07)
 • RobertKoliński @elektorat - Drogi Elektoracie, skoro już wiesz, to po co pytasz? Gentlemani o faktach nie dyskutują;) Ad rem: Lewica ogłasza "Pakt dla mundurowych". 1 października minęła druga rocznica wejścia w życie haniebnej ustawy represyjnej. Skutki tej zbrodni parlamentarnej są tragiczne: ⚫ 58 zgonów, bezpośrednio spowodowanych ustawą; ⚫ Blisko 900 osób, które umarły z powodu starości, lub przewlekłych chorób, nie doczekawszy sprawiedliwości; ⚫ Wprowadzenie do obiegu prawnego pojęcia "państwo totalitarne", zdefiniowanego w przedziale czasowym 1944-1990,co może skutkować pozbawianiem świadczeń i praw nabytych kolejnych grup społecznych. Oczekujemy, że pozostałe partie demokratyczne podpiszą się pod tym paktem! Hashtagi: #lewica,#PrawaNabyte,#PaktDlaMundurowych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  14
  RobertKoliński(2019-10-07)
 • @elektorat - Szanowny Elektoracie, melduję się. Na kilka dni przed wyborami nie będę jednak rozkładał na czynniki decyzji kadrowych i dywagował na temat "jedynki", która w wyborach do PE uzyskała doskonały wynik, także w Elblągu. Decyzje były podejmowane tak jak w każdej innej partii. Można się zgadzać lub nie, ale są wiążącymi. Jestem pewny, że w Olsztynie uzyskałaby mandat nawet nie prowadząc kampanii. Jest tam osobą bardzo znaną i bardzo aktywną. Nie kandyduje w Olsztynie z całkiem innych powodów niż sygnalizujesz. Chciał tam kandydować kto inny. Nie rozwijam. Trzej "tenorzy" padli sobie w ramiona. Nie ma to przełożenia, niestety, na Elbląg. To chyba widoczne, patrząc na ucieczkę zawodnika z peletonu, bez współpracy z pozostałymi. A pracować powinna cała lista, cała piętnastka, bo w ten sposób można pozyskać nie tylko zdecydowanych, ale także wahających się. Popełniono ten błąd w wyborach samorządowych 2015 roku. Mam prawo do uwag, ale wobec historycznej szansy nie rozwijam. Szanowni Państwo, liczymy i liczę na Wasz głos. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  RyszardKlim(2019-10-07)
 • @elektorat - Okręg 35 był nie do negocjacji, bo 1-nka " należała sie" p. Marcinowi Kulaskowi, sekretarzowi generalnemu SLD. Bał sie jej, to zrobil wszystko będąc w sztabie centralnym Lewicy aby jej nie było. Wynik w eurowyborach ta pani osiągnęła rewelacyjny. Jest działaczką organizacji pozarządowych, merytoryczna, umiejąca słuchać. Nie związana z partiami, a wyborach samorządowych wygrała z komitetem KE, czy to mało. Reprezentowała ruch miejski. Może warto jej zaufa ć, jako nigdzie " nie umoczoną" kandydatkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  wnioskodawczyni(2019-10-10)
 • @RyszardKlim - Słusznie, pracować winna cala lista, ale tzw. były mundurowy prowadzi ja oddzielnie. Szkoda, bo w jedności jest siła. Nie widzę tego dobrze, chcemy " pogonić" PiS, a takowe działania tylko mogą mu pomóc. Apeluje zatem, wszystkie ręce na podlad zwolenników i sympatyków Lewicy i głosujemy na1-nke, bo warto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  wnioskodawczyni(2019-10-10)
 • @elektorat - No cóż, można pisać bzdury, nie sprawdzając informacji. Nikogo nie wystawiła p. Monika Falej " do wiatru". Prosze o konkrety. Decyzja 3 tenorów 1-nke w Olsztynie została " przyznana" sekretarzowi generalnemu SLD, bo mu sie należała. Nie po to woził Czarzastego po kraju, bo nie załatwić sobie 1-nki. Było to nie do negocjacji. Pani Falej znana jest ze swoje działalności społecznej na rzecz lokalnej społeczności. Pana sekretarza generalnego znaja struktury SLD, a nie mieszkańcy. Oj, będzie sie działo. Kobieta pracowała mocno w wyborach do PE, osiągnęła super wynik w największym obszarowo okresu do PE. Mało. Pracuje również teraz, miała odwagę przyjechać zaraz po decyzji sztabu generalnego Lewicy do Elbląga. Jeździ, spotyka się z ludźmi, słucha. Jest do bólu konsekwentna w działaniach. Pracuje bez subwencji, która otrzymał kandydat SLD. , stąd Elbląg oflagowany jego banerami. Ludzie wpłacają na nia darowizny, to jej " subwencja". Wspierają ja osoby znane, szanowane ( Bujak, Warakomska, Środa, ba Czarzasty z szef partii Razem. Cenią ja za otwartość, życzliwość, konsekwencje w działaniu i nade wszystko szacunek do ludzi. Czy to mało?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  wnioskodawczyni(2019-10-10)
Reklama