UWAGA!

Odsiecz z Warszawy

 Elbląg, Rafał Trzaskowski (z lewej) i Piotr Cieśliński namawilai elblążan do głosowania
Rafał Trzaskowski (z lewej) i Piotr Cieśliński namawilai elblążan do głosowania (fot. Anna Dembińska)

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski włączył się do kampanii wyborczej Piotra Cieślińskiego. Dziś politycy Koalicji Obywatelskiej przekonywali elblążan do oddania głosu na kandydata z regionu elbląskiego.

Starający się o reelekcję poseł Piotr Cieśliński do swojej kampanii zaangażował prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Dziś (4 października) obaj politycy Koalicji Obywatelskiej spotkali się z elblążanami na Starym Mieście.

- 13 października zdecydujemy o tym jaka będzie Polska. Czy to będzie Polska niezależna, samorządna, naszych małych lokalnych ojczyzn, czy też Polska scentralizowana pod dyktatem jednej tylko partii. Jestem przekonany, że zdecyduje o tym frekwencja przy urnach wyborczych. Dlatego raz z panem prezydentem chcieliśmy zachęcić elblążan i elblążanki do udziału w tych wyborach – mówił ubiegający się o reelekcję w Sejmie Piotr Cieśliński

- Pracowaliśmy z Piotrem w Sejmie przede wszystkim nad inteligentnymi rozwiązaniami dla miast, gdyż w tym się Piotr specjalizuje. Ma też plany dla Elbląga wprowadzenia autobusów niskoemisyjnych, to jest dokładnie to samo, co ja robię w Warszawie. Będziemy rozmawiać z mieszkańcami Elbląga po to, żeby ich przekonywać do udziału w wyborach i wsparcia Koalicji Obywatelskiej – dodał Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy.

Rafał Trzaskowski musiał się ostatnio tłumaczyć z awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Sugerowano, że nieczystości trafiły do województwa warmińsko – mazurskiego.

- Są one utylizowane zgodnie z prawem i trafiają na Mazowsze. Instytucją, która nadzoruje tego typu osady jest Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska i to on powinien kontrolować, czy wszystko dzieje się zgodnie z prawem. Od wielu miesięcy nie mieliśmy żadnych niepokojących sygnałów, natomiast ostatnio tego typu kwestie są używane w kampanii wyborczej – poinformował Rafał Trzaskowski.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama