UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To była spokojna kampania wyborcza, teraz czas na mądre decyzje

 
To była spokojna kampania wyborcza, teraz czas na mądre decyzje

Moim koleżankom i kolegom ze wszystkich komitetów wyborczych gratuluję udanych kampanii wyborczych. Jednocześnie cieszę się, że była to kampania spokojna, pozbawiona agresji i merytoryczna. Elblążanie poznali różne argumenty, ciekawe pomysły dla Elbląga, wizję rozwoju naszego regionu. Teraz niech nas polityków wyborcy ocenią przy urnach.

Bywają różne oblicza kampanii wyborczych. Zdarza się, że rywale nie oszczędzają siebie. Polityka potrafi być brutalna. Na szczęście w naszym okręgu było inaczej. Oceniam kampanię jako bardzo spokojną, rzetelną i wolną od agresji. Kandydaci z Elbląga pokazali, że mimo politycznych różnic potrafią prowadzić rzeczową i kulturalną debatę przedwyborczą. Za ten profesjonalizm chciałbym bardzo serdecznie podziękować moim politycznym konkurentom.

Pomimo kilkunastoletniego doświadczenia w polityce samorządowej, piastowania ważnych urzędów, a także pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu, z zainteresowaniem spoglądam w kierunku polityki ogólnopolskiej. Chciałbym w Sejmie RP reprezentować i pracować na rzecz mieszkańców Elbląga i regionu realizując wizję Warmii i Mazur jako miejsca, w którym chce się mieszkać i do którego warto wracać. Zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej, poszerzenie rynku pracy i wzrost liczby mieszkańców – to główne cele działań, jakie sobie stawiam. Wizja naszej przyszłości to także usprawnienie komunikacji, podnoszenie poziomu edukacji, animowanie wydarzeń kulturalnych o dużym zasięgu czy budowa poczucia lokalnej tożsamości, wspólnoty ludzi o różnorodnych korzeniach.

Dostaję liczne sygnały od mieszkańców, zwracających się do mnie z konkretnymi zagadnieniami i problemami, które należy rozwiązać. Mam nadzieję, że Państwa decyzja, która zapadnie już 13 października, pozwoli większość tych spraw skutecznie załatwić.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, które za mną stoi, chcę zaoferować i zagwarantować Państwu, że moja praca w Sejmie przepełniona będzie sumiennością i rzetelnością.

 

 

Zachęcam do udziału w wyborach i oddania na mnie głosu.

Antoni Czyżyk

Koalicja Obywatelska

Okręg nr 34, Elbląg

Lista 5, miejsce 10

 

------- Publikacja sfinansowana przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni -----


      
        

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...