UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybierajmy, skoro mamy wybór

 
Wybierajmy, skoro mamy wybór

Ma 59 lat, w polityce jest od ponad 12 lat. Do tej pory pracował w wielu komisjach Rady Miasta, a od roku jest Przewodniczącym Rady Miejskiej. Jest dyrektorem samorządowej instytucji kultury - Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Teraz dostał kolejne, ciekawe i ambitne zadanie w karierze. Ma wnieść do polityki ogólnopolskiej doświadczenie i charyzmę w działaniu, której nie można mu odmówić. Antoni Czyżyk to kandydat na posła RP. Okręg nr 34, miejsce 10.

Jestem gotowy!

Konsekwencja, partnerstwo i sprawne realizowanie celów – tym kieruję się w pracy zawodowej jak i w polityce. Jako Przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu sprawnie współpracuję z członkami wszystkich ugrupowań. Robię to dla dobra społeczności lokalnej i to właśnie stanowi podstawę mojej działalności. Na co dzień zarządzam znaną i lubianą przez mieszkańców miasta i regionu instytucją, jaką jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Diametralne zmiany, jakie teraz przechodzi (przebudowa), to efekt wieloletnich i konsekwentnych starań z mojej strony. Skuteczność cenię sobie przede wszystkim!

 

Konsekwentne i sprawne działanie dla Elbląga i regionu

W mojej działalności poselskiej chciałbym realizować wizję Elbląga, regionu, Warmii i Mazur jako miejsca, w którym chce się mieszkać i do którego warto wracać. Zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej, poszerzenie rynku pracy i wzrost liczby mieszkańców – to główne cele działań, jakie sobie stawiam. Wizja naszej przyszłości to także usprawnienie komunikacji, podnoszenie poziomu edukacji, animowanie wydarzeń kulturalnych o dużym zasięgu czy budowa poczucia lokalnej tożsamości, wspólnoty ludzi o różnorodnych korzeniach. Wielokrotnie udowadniałem, że nie są mi obce problemy społeczne dotykające mieszkańców naszego regionu. Realizowałem wiele projektów edukacyjnych na rzecz dzieci i młodzieży z całego województwa. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, które za mną stoi chcę zaoferować i zagwarantować wyborcom, że moja praca w Sejmie przepełniona będzie sumiennością i rzetelnością.

 

Młode pokolenie – w nich upatruję nadziei

Jako wychowawca wiem, jak ważne jest kształtowanie młodzieży i pomoc im w odnajdywaniu autorytetów. Najważniejsze jednak jest wyciągnięcie wniosku z faktu, że żyjemy w społeczeństwie wiedzy, którego motorem jest edukacja, a inwestycja w młodzież to najlepsza forma dbałości o interes narodowy. Stąd moje interpelacje składane podczas sesji Rady Miejskiej, które w dużej mierze poświęcone są problemom młodych ludzi. Dlatego też obok tworzenia nowych, wysokopłatnych miejsc pracy dla młodych ludzi istotna jest również odpowiednia polityka prorodzinna. Należy stworzyć warunki, w których pogodzić będzie można aspiracje rodzinne i zawodowe, czyli uelastycznić czas i formy zatrudnienia. Trzeba również wprowadzić odpowiednie bodźce podatkowe. Tę aktywność z cała pewnością przeniosę na grunt poselski.

 

Zachęcam do udziału w wyborach i oddania na mnie głosu.

Antoni Czyżyk

Koalicja Obywatelska

Okręg nr 34, Elbląg

Lista 5, miejsce 10

 

 

---- Materiał sfinansowany ze środków KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...