UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Uwaga, kolejny zastrzyk lewicowej nadziei:) Jak pisałem wcześniej - w okręgu elbląskim (nr 34) mamy jeden z najwyższych poziomów poparcia dla Lewicy w całym kraju i 1 mandat praktycznie pewny. Przy odrobinie szczęścia i nieco wyższych notowaniach w kraju, rzędu ok. 14-15% i więcej, jest szansa i na mandat drugi. Przypominam również, że w tych wyborach nie ma znaczenia miejsce kandydata na liście (można spokojnie głosować np. na nr 9;), bo w pierwszej kolejności liczą się właśnie głosy oddane na kandydatów, a dopiero w kolejności drugiej, na całą listę krajową. Im wyższe poparcie w całym kraju, tym więcej mandatów dla ugrupowania. Pamiętajcie, idźcie na wybory 13 października br. i głosujcie mądrze:) Hashtagi: #lewica,#ElblagNaSwoich,#NewHope,#NowaNadzieja
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  38
  RobertKoliński(2019-10-03)
 • @RobertKoliński - Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód. Myśl nowa blaski promiennymi Dziś wiedzie nas na bój, na trud. Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczym – jutro wszystkim my! a po za tym : Widmo krąży po Europie - widmo komunizmu. Wszystkie potęgi starej Europy połączyły się dla świętej nagonki przeciw temu widmu, papież i car, Metternich i Guizot, francuscy radykałowie i niemieccy policjanci. no i jeszcze : Pewna część burżuazji pragnie zaradzić niedomaganiem społecznym, aby utrwalić istnienie społeczeństwa burżuazyjnego. Należą do niej ekonomiści, filantropowie, głosiciele humanitaryzmu, ulepszyciele położenia klas pracujących, organizatorzy dobroczynności, opiekunowie zwierząt, założyciele towarzystw wstrzemięźliwości, pokątni reformatorzy najrozmaitszego gatunku. Nawet całe systemy tworzone były z tego burżuazyjnego socjalizmu.
 • Niech Polacy glosuja na lewice. PO bedzie mialo mniej glosow i ok.
Reklama