UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niewiarygodne co za durne miasto.... tu sie nic nie zmieni póki komuchy mają głos
  • Wypraszam sobie nazywanie komuchami tych, którzy nie głosują na kandydata PiS-u. To Wam bliżej do populistycznych haseł, które dominowały w minionej epoce.
  • Durny kraj a nie tylko miasto
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    8
    jaxmox(2024-04-08)
  • @jaxmox - Współczuje Warszawiakom najbardziej, ale to ich sprawa. Kazdy dostaje taką władze na jaką zasługuje
  • Będą warszawiacy niedługo jeździć na chulajnogach bo im Rafałek porobi strefy z zakazem ruchu aut spalinowych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    18
    jaxmox(2024-04-08)
  • @jaxmox - A niech tam z nimi robi co chce, głupich ludzi mi nie jest szkoda.
  • @jaxmox - W całej Europie, szczególnie w miejscach turystycznych, w miastach całe centra są wyłączone z ruchu i za wjazd własnym spalinowym pojazdem turysta słono płaci albo dociera inaczej - pieszo, taksówką, komunikacją zbiorową. Tak jest już od 30 lat.
  • Czy widział pan jakiegoś komucha. Więcej komuchow masz Pan w pasie. Przecież przewodniczący pamieta tylka takie czasy, danego prl-u.
  • Kiedyś pzpr dziś pis
  • Krasulski z kolegami. W Elblągu wybierają pzprpis
  • No i przy okazji zarabia się tam 4 razy wiecej
  • Też zdziwiłem się wysokim wynikiem pis.
  • A kto jest komuchem? Koalicja obywatelska(nie kojarzę tam w partii żadnego przedstawiciela komunizmu) czy pisuary i np. Pan Piotrowicz, komunistyczny prokurator który skazywał opozycję w PRL? Proszę was najmocniej na świecie zwolennicy PiSu, wskażcie mi chociaż jednego komuniste w KO, bo słyszę to od 15 lat i dalej to tylko gadanie. Tymczasem przeciwnicy PiS są w stanie faktycznie wskazać przedstawicieli komunistycznej władzy w waszych szeregach. Dawaj cwaniaczku wypunktuj kto z KO jest komunistą, bo dla mnie to są zwykłe pomówienia i fermenty żeby takim przyglupom jak Ty Jaruś mógł prać głowę.
  • Czy to nie naczelne komuchy PRL'u, Lesiu Miler, Cimoszewicz itp nie dzięki uprzejmości KO weszli na salony europejskie? Pamiętaj, komuny w Polsce nikt nie obalił, z komuną się ułożono. A kto się układał? Poczytaj. Oczy Ci wypadną z orbit ze zdziwienia. A tak przy okazji, to myślę, że bronisz PO, a nie KO, ale nic nie szkodzi, kiedyś w końcu zauważysz różnicę. Trzymam za Ciebie kciuki.
Reklama