UWAGA!

102 na ograniczeniu do 50

Elbląg, 102 na ograniczeniu do 50
fot. policja

"Zatrzymamy Panu prawo jazdy" – takie słowa usłyszał dziś rano (28 maja) 39-letni mężczyzna kierujący osobowym fordem. Do kontroli doszło przy ul. Radomskiej w Elblągu.

Kontrola drogowa, która miała miejsce dziś około godz. 7.10 przy ul. Radomskiej zakończyła się 500 złotowym mandatem dla kierującego oraz zatrzymaniem jego prawa jazdy. Policjanci z ruchu drogowego zmierzyli prędkość osobowego forda kierowanego przez 39-latka. Wynik pomiaru to 102 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Konsekwencją takiej jazdy była utrata na 3 miesiące prawa jazdy. Mężczyzna tłumaczył się pośpiechem. Teraz przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł prowadzić auta.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Najlepiej, schować się za krzakami, w zasadzie pod miastem, na pustej drodze- bo Radomska o 07.00 rano jest pusta- i czekać na wynik. Brawo ! Wyżyny policyjnej pracy operacyjnej w poprawie bezpieczeństwa na drodze.
 • @Seller - - A niby jak policjanci mieliby takich łapać, skoro gdzie byś nie jechał jest ich cała masa !!! Każda metoda jest dobra jak będzie skuteczna. Przykładem niech będą wioski, gdzie przepisy mają totalnie w czterech literach do tego zgłaszanie naruszeń nic kompletnie dają. Problem jeżdżenia zbyt szybko a czasami wręcz po kaskadersku jest olbrzymi i Policja kompletnie sobie z tym nie radzi. Krytykując takie czy inne zachowanie policjantów jest absolutnie niezasadne, bo po to są policjanci, żeby tego porządku na drogach pilnowali. Piratom drogowym ja mówię stanowczo nie !!!!
 • Chyba panu redaktorowi się trochę pomyliło bo sytuacja miała miejsce 22.05.2018 a nie w dniu dzisiejszym. konkurencja była szybsza.
 • a się musieli ucieszyć psubraty że o 2 km/h przekroczył i prawko zabrali. Do sądu chłopie, wystarczy pokazać błąd pomiaru który jest na twoją korzyść i warunki w jakich mierzyli. Na bank oddadzą a im mina zrzednie.
 • I dobrze, eliminować z ruchu drogowego bezmyślnych
 • Podwyżka dla mundurowych w terenie o 1000 zł natychmiast. Inaczej trzeba będzie zatrudniać Ukraińców
 • Żegnaj mundurze.
 • Miejsce kontroli jest dosć znaczące i w tym przypadku i w wielu innych, ale przecież jakośtrzeba zarabiać. Yanosik robi dobrą robotę, może te praktyki się skończą
 • @Seller - A co, mieli ci SMSa wysłać że będą tam stali o 7.10.. ?!
 • Ja bym skubańcowi prawko na 10 lat zabrał. Gdyby twoje dziecko potrącił inaczej być gadał. Miasto jest 50 i tyle trzeba jeździć. Jak mu się spieszy to niech wstanie szybciej.
 • ja ci tu tu dam
Reklama