UWAGA!

43-latek w policyjnym areszcie

 Elbląg, 43-latek w policyjnym areszcie
fot. policja

Mężczyzna, który kierował vw sharanem i zderzył się z barierką, trafił do policyjnego aresztu. Powodem zatrzymania nie była jednak sama kolizja, a to, że 43-latek wsiadł do auta i kierował nim będąc pijanym. Mężczyzna po kolizji chciał odjechać. Uniemożliwili mu to jednak przechodnie, a jeden z nich zabrał mężczyźnie kluczyki od auta.

Sytuacja rozegrała się wczoraj około godz. 15 w podelbląskim Milejewie. Tam kierujący vw sharanem mężczyzna tak prowadził auto, że uderzył nim w przydrożne barierki. Na tym jednak nie poprzestał. Zaraz po tym próbował odjechać z miejsca kolizji. Powstrzymali go przechodnie. Kierujący jak i pasażer byli agresywni i próbowali uciec. Zatrzymali ich policjanci, którzy przyjechali na miejsce. 43-letni kierujący trafił w kajdankach do radiowozu. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,64 alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Jego auto odholowano na policyjny parking. On natomiast trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo mieszkańcy Milejewa, tak trzeba postępować z pijakami, uniemożliwić im dalszą jazdę, wystarczy już tych tragedii na drogach. ..
  • Proponuję zapis ustawowy: -- 1,64 promila = 16400 złotych kary 164 dni odsiadki i 164 miesiące bez samochodu i bez prawa jazdy. A w razie wypadku drogowego, to wszystko razy 2,3,lub więcej. Gwarantuję, że tak, jak w Norwegii i Szwajcarii kierowcy będą jeździć jak na kursie prawa jazdy! I nie będzie tragedii na drogach. Oczywiście z immunitetem też! Wszyscy są równi!
  • Ciebie chyba poje. .. .. ło. !!! 164 dni miałbym takiego gada żywić i ubierać?????NEVER!!!. .. .. Do robót publicznych w kamizelce z odpowiednim napisem, a jak się będzie taki uchylał to konfiskata mienia, a nie do cieplutkiej celi. .. ..
  • A auto powinno stać na parkingu aż do uregulowania wszystkich kosztów z tym związanych, w przeciwnym razie do licytacji
  • auto powinno być zlicytowane na koszty procesu i na pokrycie kosztów więzienia, a jeśli to mało, to powinien facet pracować w kryminale na swoje utrzymanie.
Reklama