UWAGA!

Akt oskarżenia przeciwko 23-latkowi

 Elbląg, Akt oskarżenia przeciwko 23-latkowi

Aktem oskarżenia zakończyła się sprawa 23-letniego Krystiana S. Z policyjnego dochodzenia, które trwało od listopada ur. wynika, że młody mężczyzna groził, znieważał, a także zniszczył mienie o wartości 1,6 tys. złotych. O wszystkim powiadomiła 18-letnia pokrzywdzona, której braniewianin groził pozbawieniem życia za to, że utrzymuje kontakty z jego byłą dziewczyną.

Pod koniec ur. funkcjonariusze z Braniewa interweniowali podczas domowej awantury. Z ustaleń policjantów wynika, że 23-latek będąc pod działaniem alkoholu wszczął kłótnię, w trakcie której szarpał się z domownikami, a chwilę później uderzył pięścią w telewizor plazmowy, uszkadzając go. Na tym jednak nie zakończył dewastacji. Wychodząc z pomieszczenia Krystian S. kolanami i pięścią walił w ściankę z płyty gipsowej, pozostawiając w niej dziurę. Wartość strat oszacowano na 1,6 tys. złotych.
       Po przeprowadzonej interwencji do Komendy Powiatowej Policji w Braniewie stawiła się pokrzywdzona, która miała już dość zachowania 23-latka.
       Kryminalni ustalili, że Krystian S. wielokrotnie groził 18-latce pozbawieniem życia. Funkcjonariusze pracując nad tą sprawą przesłuchiwali kolejnych świadków. Okazało się, że do grona pokrzywdzonych zachowaniem 23-latka należy także jego była dziewczyna, którą Krystian S. znieważał słowami wulgarnymi. Dziewczyna utrzymywała kontakty z 18-latką, co najprawdopodobniej nie podobało się podejrzanemu.
       Krystian S. usłyszał zarzuty i nie przyznał się do winy. Dzisiaj policyjne dochodzenie zakończyło się aktem oskarżenia przeciwko 23-letniemu mieszkańcowi Braniewa.
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama