UWAGA!

Amfetamina znaleziona podczas kontroli drogowej

 
Elbląg, Amfetamina znaleziona podczas kontroli drogowej
(fot. KMP Elbląg)

Podczas kontroli drogowej w suzuki swift, którym jechał młody mężczyzna, funkcjonariusze znaleźli amfetaminę. Uwagę policjantów przykuło dziwne zachowanie mężczyzny w trakcie sprawdzenia. Dodatkowo Damian K. kierował pojazdem pod wpływem środka odurzającego.

Dzisiaj tuż po północy policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę suzuki swift. W trakcie kontroli 22-letni mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że nie posiadał prawa jazdy. Ale nie to było powodem zdenerwowania. W samochodzie policjanci znaleźli foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Drugie zawiniątko kierowca miał przy sobie. Dodatkowo funkcjonariusze podejrzewali, iż Damian K. może być pod wpływem środków odurzających. Ich podejrzenia potwierdziły się. Narkotest wykazał obecność amfetaminy w organizmie.
       Mężczyznę zatrzymano, a pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Damian K. usłyszał zarzut posiadania amfetaminy w ilości 3,33 grama. Przyznał się do winy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Dodatkowo odpowie jeszcze za kierowanie pojazdem bez uprawnień i pod wpływem środka odurzającego.
      
      
      
asp. Katarzyna Trochimczuk , Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama