UWAGA!

Areszt tymczasowy dla "damskiego boksera"

 
Elbląg, Areszt tymczasowy dla "damskiego boksera"

Trzy najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi 38-letni mieszkaniec Braniewa, który znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna pod wpływem alkoholu wielokrotnie bił kobietę. Zebrany w trakcie postępowania materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie z wnioskiem o tymczasowy areszt wobec "damskiego boksera".

Pobita i posiniaczona kobieta trafiła do policjantów po jednej z awantur. 27–latka na początku kilkukrotnie zmieniała wersje okoliczności, w jakich miały powstać obrażenia. Policjanci znając schemat zachowania osób będących ofiarą przemocy ze strony najbliższych, gromadzili wszelkie dowody, które pozwoliłyby na odizolowanie sprawcy od ofiary. Dodatkowo skierowali 27-latkę do placówki specjalistycznej celem udzielenia jej psychologicznego wsparcia.
       Policyjne działania przyniosły oczekiwany rezultat – 38-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
       Kodeks Karny za znęcanie się przewiduje karę do 10 lat więzienia.
mł. asp. Maciej Suchecki, zespół prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • 27 lat, początek dorosłego życia i już uwiązana do byle jakich portek, pewnie bez wykształcenia i bez możliwości samodzielnego funkcjonowania, jak te młode kobiety organizują sobie życie, przywiązanie się do portek to najgorsze rozwiązanie, tylko edukacja może zapewnić udany start w dorosłe życie, to przestroga dla młodych dziewcząt. ..
 • I dobrze! Policjanci się wreszcie popisali. Szkoda, że w Elblągu tak nie potrafią.
 • Za jaja i na latarnię.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Ferdynand_Kiepski(2015-11-08)
 • "kilkukrotnie zmieniała wersje okoliczności, w jakich miały powstać obrażenia" Dlaczego nie została oskarżona o składanie fałszywych zeznań ? Prowadzący policjant zataił informacje co za to grozi przed sporządzaniem dokumentacji ?
 • Po odbyciu tymczasowego aresztu osądzić wychłostać i na pręgież
 • Dokładnie wychłostać i to publicznie na placu Jagiellończyka
 • Jak ją wielokrotnie bił, a ona z nim siedziała to widocznie jej to nie przeszkadzało.
 • "Damski bokser" brzydzę się takimi jak ten 38-latek, który wyżywał się na kobiecie, ale ja wyznaję staromodne (mocherowe) zasady i takie zachowanie szczególnie uważam za niegodne (delikatnie mówiąc). Lecz wobec ogólnie panoszącej się poprawności politycznej czy jest jest jeszcze aktualne określenie "damski bokser"? Przecież niemal w każdej dziedzinie podkreśla się jak to kobiety lepsze są od mężczyzn, a już w tak zwanych filmach akcji kobiety leją facetów jak leci.
 • Jo!
 • jaki damski bokser ? Równouprawnienie jest.
 • Zaraz, zaraz. nie mówie, że moja sytuacja była taka sama, ale mam pytanie: może facetowi pomimo dobrych chęci naprawdę puściły nerwy? Przez 7 miesięcy byłem za granica. W tym czasie moja żonka związała się z małolatem. Po powrocie nie było prawie 50 tys zł na koncie, bo:". .. tyle życie kosztuje, a tu trochę przesłałam mamie, trochę siostrze i otworzyłam sobie nowe konto. .. " Szarpnąłem ździrę za kudły i kazałem wyp. .. .. ać. zadzwoniła po milicję, zabrali mnie, założyła mi sprawę, ale po chwili wycofała i została umorzona. Mogła od razu powiedzieć, że ni chuchu nie chce byc ze mną to bym przynajmniej inne konto zalozyl i kasa zza granicy by zostala przy mnie. Zlodziejka jedna. .. delikatnie mowiac.
 • Widziały gały, co brały. Chciała łobuza, to miała łobuza. Dobrze jej tak!
Reklama