UWAGA!

Areszt za znęcanie się nad żoną

 
Elbląg, Areszt za znęcanie się nad żoną

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące sprawcy przemocy domowej. 62-latek podejrzany jest o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją żoną. Teraz mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu do braniewskiej komendy Policji zgłosiła się mieszkanka powiatu, by zawiadomić, że jest krzywdzona przez swojego męża. Gdy w jednym z pomieszczeń kryminalni przesłuchiwali zgłaszającą, patrol prewencji natychmiast pojechał pod wskazany adres, by zatrzymać agresora. Drzwi funkcjonariuszom otworzył pijany 62-latek. Z mieszkania został doprowadzony wprost do policyjnej celi. Mając pewność, że kobiecie nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo, kryminalni przystąpili do dalszej pracy.
       Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 62-latek od sierpnia br. znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Pijany mężczyzna wszczynał awantury, podczas których zakłócał spoczynek nocny swojej żony, poniżał ją i groził. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci wspólnie z prokuratorem zawnioskowali o tymczasowy areszt dla agresora. Sąd przychylił się do tego wniosku i zdecydował, że najbliższe 3 miesiące zatrzymany spędzi w areszcie. Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • co znaczy żona ? Przysięga małżeńska w urzędzie stanu cywilnego to dla wolnego człowieka idiotyzm
  • kpp w Braniewie a co na to kobieta i mężczyzna przedstawieni w sprawie ? Wygląda na to że ani jedna ani druga osoba nie mają prawa obrony czy nawet przedstawienia swojej prawdziwej wersji. Skoro już wydajecie wyrok od zawsze to niczym się nie róźnicie od oprawców z milicji, waszej matki i kolebki bandytów.
  • Policja prowadzi akcję SMOG. Podpowiadamy, kto może stracić dowód rejestracyjny W środę 19 grudnia policja w całym kraju prowadzi akcję SMOG. Działania funkcjonariuszy mają przyczynić się do poprawy jakości powietrza w miastach.
  • Mam nadzieję, że na wioskach też taka akcja będzie !!! Eliminować tych wszystkich śmieciowych kopciuchów !!!
  • Policjanci skazani za torturowanie zatrzymanych paralizatorem. Wyrok jest prawomocny, Sąd Okręgowy w Lublinie utrzymał w mocy wyrok sądu niższej instancji w sprawie bezprawnego użycia paralizatora przez tamtejszych policjantów. Trzej funkcjonariusze zostali wydaleni ze służby i trafili do więzienia.
  • Czytałem o tych policjantach z Lublina, razili człowieka paralizatorem po genitaliach. Boże kto w tej policji pracuje??? Jedynie kamery u funkcjonariuszy mogą być rozwiązaniem, żeby nie dochodziło do tak podłych czynów !!!!!
Reklama