UWAGA!

Bił konkubinę po twarzy, wyrzucał z mieszkania

Nawet pięć lat może spędzić w więzieniu 30-letni Zbigniew Ć., który od kilku lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Mężczyzna po kolejnej awanturze trafił do policyjnej celi. Są zdecydował o umieszczeniu go w tymczasowym areszcie.

Gehenna kobiety trwała od czerwca 2005 roku do marca tego roku. Zbigniew Ć., będąc najczęściej pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury domowe. Mężczyzna wyzywał kobietę słowami wulgarnymi i poniżającymi, groził, że pozbawi ją życia. - 30-latek bił swoją konkubinę po twarzy, wyrzucał z mieszkania, zamykał pozbawiając wolności – informuje Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. – Po kolejnej takiej awanturze Zbigniew Ć. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
     30-latek był już wcześniej notowany m.in. za kradzieże. Podczas przesłuchania policjanci przedstawili mu zarzuty znęcania.
     Po wnikliwej analizie materiału dowodowego prokuratur wnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.
     Wczoraj (24 marca) Sąd Rejonowy w Elblągu przychylił się do tego wniosku. Najbliższe trzy miesiące Zbigniew Ć. spędzi w areszcie.
     Zgodnie z Kodeksem Karnym za znęcanie mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • do redakcji : zmiencie pisownie, przy sprawach karnych, stale piszecie - grozi nawet, a wg. mnie powinien siedziec 2x tyle, więc Wasza pisownia sprawia wrazenie jakbyscie byli zwolennikami zdecydowanie niższych kar.
 • za bicie kobiet przez mężczyzn - sadystów powinny być bardzo surowe kary !!!!
 • Ja z kolei jestem gorącym zwolennikiem publikowania nazwisk i adresów i związanego z tym samosądu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pan Janek(2009-03-25)
 • cudowny temat dla mediów-kryminały, sensacje!
 • Nie po twarzy, tylko po mordzie. .. ale skoro tak lubiła to jej sprawa. Może przez to ma piękniejszą cerę. Do rozumu dochodzi się różnymi drogami. Wiem, ze ta pokrzywdzona w kluczowym momencie powie-Ja go tak bardzo kocham, wszystko wycofuję. Może to i dobrze, przyrost się zwiększy-no na koszt społeczeństwa. Inna sprawa, że te obyczaje damski bokser wyniósł ze swojego domu. Ale to małpa mówi mamusia do sąsiadki-taki dobry chłopak, co ona z niego zrobiła. cha, cha, cha. Dziewczyny myślcie, albo dogadzajcie swoim WYBRAŃCOM.
 • kONKUBENT-osoba obca. No to trzeba zastosować artykuły; za napaść, gwałt i lobbing. Koniecznie zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary. To wychodzi-no, no, no niuniuś. Ławnik
 • ja tej kobiecie współczuje, miałam takiego męża juz nie jestem z nim 3 lata, ale te bijatyki jego po pijanemu Sniom mi sie po nocach i budze sie w strachu
 • bn- Twój to był ślubnym. A ona niech weżmie ślub, to on może się odmieni na ANIOŁA hihihi.
 • Kochana bn, a po ilu latach zmądrzałaś? Czy by wnieść sprawę trzeba mieć na koncie 50 stoczonych walk? Bo to jest tak-Pan i władca uzurpuje sobie prawa do wszystkiego gdyż wniósł opłatę za znaczki skarbowe i z teściem wypił pól literka. To co musiało się dziać 50 lat temu.
Reklama