UWAGA!

Braniewo: Tymczasowy areszt wobec narkotykowego dealera

 Elbląg, Braniewo: Tymczasowy areszt wobec narkotykowego dealera
fot. nadesłana

Policjanci z powiatu braniewskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego u o udzielanie i posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy podejrzanym ponad 64 gramy amfetaminy, sprzęt służący do porcjowania zabronionych substancji oraz przedmioty pochodzące z zastawu za narkotyki.

Policjanci z braniewskiej komendy rozpracowując środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową ustalili, że na terenie powiatu dochodzi do sprzedaży zabronionych substancji. Po zebraniu, zweryfikowaniu i wymianie szczegółowych informacji policjanci przystąpili do realizacji. W czwartek (26.03) funkcjonariusze wspierani przez przewodnika z psem tropiącym do wyszukiwania narkotyków zatrzymali 29-latka. Podczas przeszukania pies wskazał miejsca, w których ukryta była amfetamina. Policjanci zabezpieczyli ponad 64 gramy substancji psychotropowych, sprzęt służący do porcjowania narkotyków oraz przedmioty pochodzące z zastawu za zabronione środki. Dodatkowo funkcjonariusze przeszukali także inne adresy.
       29-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili także, że tylko w przeciągu ostatnich 4 miesięcy podejrzany sprzedał blisko kilogram mefedronu za kwotę co najmniej 45 tys. zł. W weekend decyzją sądu 29-latek został tymczasowo aresztowany. Za przestępstwo udzielania środków odurzających lub substancji psychotropowych, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
       Sprawa ma charakter rozwojowy, nie wykluczone są kolejne zatrzymania.
      
      
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama