UWAGA!

Braniewo: Zatrzymany w kradzionych spodniach

 Elbląg, Braniewo: Zatrzymany w kradzionych spodniach

Kryminalni z Braniewa przedstawili 45-latkowi aż trzy zarzuty. Mężczyzna odpowie za kradzieże z włamaniem do piwnicy, samochodu oraz kradzież kilkunastu dowodów rejestracyjnych i radia z ciągnika. W chwili zatrzymania podejrzany miał na sobie spodnie, które kilka godzin wcześniej zabrał po dostaniu się do cudzej piwnicy.

Na początku maja oficer dyżurny został powiadomiony, że nieznany sprawca włamał się do osobowego fiata. Grupa kryminalna pracująca na miejscu ustaliła wówczas, że osoba ta dostała się do środka samochodu po uprzednim wybiciu szyby, a następnie zabrała z auta radio. Dzień później kolejne dwa zgłoszenia. Pierwsze z nich dotyczyło kradzieży z włamaniem do piwnicy. Pokrzywdzony 63-latek oświadczył funkcjonariuszom, że z jego pomieszczenia zniknęły czekolady oraz odzież. Jeszcze tego samego dnia do braniewskiej komendy zgłosił się kolejny mężczyzna. W rozmowie z nim policjanci uzyskali informację, że ktoś wszedł do jego niezamkniętego ciągnika i zabrał radio oraz plecak, w którym znajdowało się kilkanaście dowodów rejestracyjnych. W zaledwie 3 godziny od ostatniego zgłoszenia podejrzany był już w jednostce policji. Co więcej, w chwili zatrzymania 45-latek miał na sobie spodnie, które ukradł po dostaniu się do piwnicy.
       Wczoraj kryminalni przedstawili podejrzanemu 3 zarzuty. Mężczyzna przyznał się winy tłumacząc, że taka przestępcza działalność to jego sposób na życie.
      
      
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama