UWAGA!

Chcieli się włamać

W minioną sobotę (5 kwietnia) policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usiłowali włamać się do garażu przy ulicy Krakusa. Spłoszył ich czujny właściciel.

Około godziny 3.50 w nocy właściciela garażu przy ul. Krakusa obudził hałas dobiegający z zaplecza budynku, gdzie zwykle parkuje on swoje auto. Mężczyzna zobaczył przez okno jak dwóch nieznanych sprawców włamuje się do jego garażu manipulując przy drzwiach. Zaniepokojony wyszedł na podwórko. Sprawcy zaczęli uciekać w kierunku ulicy Poprzecznej. Mężczyźnie udało się zatrzymać jednego z nich, lecz po krótkiej szarpaninie sprawca uciekł.
     Elblążanin natychmiast powiadomił o zdarzeniu oficera dyżurnego elbląskiej komendy. Policjanci razem z mężczyzną udali się na przeszukiwanie terenu.
     Przy ulicy Poprzecznej pokrzywdzony rozpoznał jednego z dwóch mężczyzn, którzy włamywali się do jego garażu. Zatrzymanymi okazali się 47-letni Tadeusz G. oraz 38-letni Dariusz G. W miejscu zatrzymania mężczyzn policjanci zauważyli leżący na trawniku metalowy łom. Ponadto jeden z panów posiadał w kieszeni kurtki kłódkę, która została zerwana z drzwi garażu.
     Za kradzież w włamaniem zatrzymanym mężczyznom grozi nawet do 10 lat więzienia.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama