UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dług spłaci księgowa

Barbara Sz., księgowa Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, która w 1992r. w imieniu spółki pożyczyła ks. Janowi Halberdzie 200 tys. zł. na budowę hospicjum, musi oddać dług.

Sędzia Krzysztof Nowaczyński orzekł, że pożyczone pieniądze zwróci ówczesna księgowa, gdyż na umowie widnieje tylko jej podpis. Gdy pożyczka przekracza 100 tys. zł. umowę powinno podpisać jeszcze dwóch członków zarządu. Tego nie uczyniono.
     Sąd jednocześnie oddalił pozew EPEC-u przeciwko ks. Janowi Halberdzie, ówczesnemu dyrektorowi ekonomicznemu Diecezji Elblaskiej, przeciwko Parafii p.w. Św. Jerzego, która poręczyła kredyt i przeciw Diecezji Elbląskiej, która zdaniem powoda bezpodstawnie się wzbogaciła. Sąd zasądził od Barbary Sz. 189 tys. 856 zł. 20 gr plus odsetki i koszty postępowania sądowego, które wyniosły ponad 15 tys. zł.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama