UWAGA!

"Dzień dobry, podobno jestem poszukiwany"

 
Elbląg, "Dzień dobry, podobno jestem poszukiwany"

Do braniewskiej komendy przyszedł mężczyzna, który oznajmił, że policjanci pukali do jego drzwi. "Podobno jestem poszukiwany, niech Pan to sprawdzi" -powiedział oficerowi dyżurnemu i jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku zasądzonej kary za kradzież z włamaniem.

Policjanci z braniewskiej jednostki codziennie kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj doszło jednak do niecodziennej sytuacji, gdyż to sam poszukiwany zawitał do komendy.
       W rozmowie z oficerem dyżurnym policji 43-latek oznajmił, że policjanci pukali do drzwi jego mieszkania. Podobno jestem poszukiwany, niech Pan to sprawdzi-powiedział. Wynik sprawdzenia potwierdził słowa mężczyzny. Okazało się, że w październiku minionego roku sąd wydał na niego nakaz zatrzymania. Prosto z jednostki policji niecodzienny gość trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku zasądzonej kary za kradzież z włamaniem.
      
KWP w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • jednak są uczciwi ludzie, zimę ma zgłowy
 • W połowie kwietnia wyskoczy na warunkowe, najedzony i wypoczęty. Więzienie jest dobrym i coraz bardziej popularnym sposobem na przetrwanie zimy.
 • Nigdzie nie wyskoczy. Warunkowemu, przedterminowemu zwolnieniu, nie podlega jeśli kara pozbawienia wolności wynosi 6 miesięcy. 1 rok, to wtedy po 6 miesiącach może sie ubiegać o warunkowe zwolnienie, procedura potrwać może do 2 miesięcy w najgorszym czasie, a w najlepszym miesiąc, czyli szanse na wyjście po 8 miesiącach dopiero.
 • brawo Wilk, kolejny plus w mądrym i spokojnym zarządzaniu
 • Szacun, ale może specjalnie wybrał wiezienie bo chce zrobic szybko lekarzy specjalistów, posiedziec w ciepłym i aby miał dobre jedzenie ciepłe i zawsze na czas. Jest to dobre wyjscie jak zimno brak pracy i brak perspektyw, przez 6 miesiący złapac wage, wyleczyć sie i na lato wyjśc z nowym pomysłem na zycie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  2
  dings(2014-01-31)
Reklama